SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sok "Kubuś" czy carbo z Olimpu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Coś bardziej naturalnego? No to kubuś odpada niestety

Zawsze możesz dać po treningu jakieś owoce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Z tym, ze Kubus nie ma wiele wspolnego z "naturalnym" odzywianiem
Duzo tam konserwantow itp.
To o czym napisal Chaczyk

Lepsze sa soki jednodniowe.
A jeszcze lepsze wlasnej roboty


Zmieniony przez - xeran w dniu 2007-12-01 22:58:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24232
jak nie chcesz carbo to lepszym roziazaniem po wysilku fizycznym zamiast kubusia jest np sok z winogron albo glukoza spożywcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Miało być coś bardziej naturalnego od carbo oczywiście. Nie twierdzę, że Kubuś jest szczytem jeśli o to chodzi. ;)

Być może spróbuję owoców - czemu nie.
Dodam też, że kiedyś opychałem się waflami ryżowymi... Raczej nieciekawa sprawa. Człowiek się zapcha i potem nie ma ochoty na posiłek wysokobiałkowy - no przynajmniej tak bylo ze mną. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Pamiętaj, że w posiłku potreningowym ważne są także węgle i to w większej ilości niż białko.

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Wiem, wiem. Nie bez powodu gotuję 8 łyżek ryżu (jako dodatek (spory) do jakiegoś mięsa), tudzież pół kilo ziemniaków. :P Aczkolwiek ryż znacznie częściej.

Co do carbo, to jeszcze się zastanowię. Pewnie wyjdzie na to, że zamiast pieprzyć się z robieniem soczków, będę wolał rozcieńczyć węgle. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
chcesz cos naturalnego to jedz banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 485
Węgle są po treningu bardzo potrzebne. Sposobem ich uzupełnienia będą węglowodany szybko przyswajalne takie też znajdziesz w odżywce typu Carbo. W Owowach jak banan lub tez innych będzie się to służej przyswajać. Lecz napewno i takie rozwiązanie nie będzie najgorsze ponieważ w jakieś znacznej części dostarczysz węgli do organizmu. Ale polecam w 100% Carbo najlepiej kup sobie jeżeli już mogę doradzić z Biogenixa Carb BX jest naprawde dobre. Pozdrawiam

kwiatatekok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Pij carbo

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Banan! Woda z miodem i cytryną! płatki ryzowe z miodem! chłopie...nie szkoda Ci kasy na te karbo? jest mnustwo naturalnych rozwiazan rózni dobrych jak karbo

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik posilkow ;/

Następny temat

Nie wiem jaka dieta by rosnąć?

WHEY premium