SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smieją się ze mnie na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
U mnie sytuacja jest jeszcze ciekawsza- robię na każdym treningu tylko jedną serię danego ćwiczenia, czyli np. na biceps robię jedną serię(3 tygodniowo), a zdecydowana większość po 12-16 jak to w splicie i to czasem więcej niż raz w tygodniu. Wyobraźcie sobie zdziwienie ludzi jak to możliwe, że prawie w ogóle nie ćwicząc mam te lekko ponad 40 cm, podczas gdy niejeden splitowiec ma mniej. To samo z wyciskaniem jak to możliwe, że ktoś katuje klatę kilkunastoma-kilkudziesięcioma seriami tygodniowo, a stówki nie potrafią wycisnąć, a ktoś inny robi jedną serię(3 tygodniowo) i tą stówkę osiągnął po paru miesiącach ćwiczeń...

Z siłownią jest jak z życiem- możesz pracować po 24 h na dobę a nie mieć nic, a możesz całe dnie zbijać bąki, a być bogatym. No ale taka jest ludzka mentalność, myślenie, że im bardziej skatuje się mięśnie tym będą większe i silniejsze, a w wielu przypadkach one po prostu się nie zregenerują i wtedy lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"Zakladasz słuchawki na uszy i odcinasz sie od nich kompletnie ich ignoruj tylko czesc,nara i to na tyle nie ma sensu wdawac sie w polemikę z gosciami ktorzy sadza ze pozjadali wszystkie rozumy"

też racja,
na siłownię przychodzisz, żeby ćwiczyć, a nie gadać, pierd0lić głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
uginanie na bicka jest dla sissies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ćwiczę prawie cały czas fbw. Inie zdarzyło mi się jeszcze, żeby ktoś się ze mnie śmiał. Tym bardziej jak bylem w formie. 90kg na niskim bf'ie. Potrafiłem na tym treningu się tak spompować ze łapka podskakiwała na jakieś 46. Wtedy to ja się śmiałem, że innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Oni nawet nie wiedzą że istnieje takie coś jak FBW -Kim ty się przejmujesz ,goście nawet minimum wiedzy nie mają robią tylko to co przez google znajdą.
Ćwicz tak jak tobie jest lepiej a nie patrz na innych.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
jak miałem siłkę w ramach wf-u na polibudzie,to jak robiłem fbw to mi się pytali,dlaczego tylko robię nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Ja całe zycie ogólnorozwojowy robie. Na początku dziwnie się patrzyli, jak mówiłem jaki mam trening to albo nie dowierzali albo się w głowe pukali.

Obecnie są tylko uprzejmie zaskoczeni bo po 4 latach ćwiczenia splitem wyglądają jak pół dupy a ja po 2 FBW jestem 2x większy i silniejszy co najwazniejsze. Także uśmiechaj się i pyerdol ich. Ich wiedza ogranicza się do tego co raz na pół roku przeczytają w jakimś pisemku. I to też pod warunkiem że zrozumieją.

Dziś na siłce jeden ze stałych bywalców obwieścił wszem i wobec że znalazł dziwny trening na którym robi się całe ciało i może go przetestuje ale się zastanawia. Oczywiście zabrały głos wszystkie miejscowe "autorytety" rzucając standardowymi argumentami że "to przecie źle bedzie bo ch**owo z regenracjo...!" po czym każdy wrócił a to na modlitewniczek a to na butterfly'a tudzież złapał hantelka i francuza robił. Ech.
Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2011-10-30 19:14:27

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2011-10-30 19:16:51

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale trochę racji mają - przecież FBW nie zbuduje nam super sylwetki z piękną rzeźbą i definicją, nie oszukujmy się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Split też nic nie zbuduje jeśli ktoś nie ma pojęcia o diecie, regularnym treningu i regeneracji. Na splicie można budować taka sama masę jak na FBW, tylko że ludzie przychodzą na siłkę się spompować, poplotkować, zasilić rynek przypadkowych odżywek i dać sobie spokój za jakiś czas kiedy zabraknie motywacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No właśnie tego się bałem.

Nie napisałem o wyższości splita nad fbw, tylko napisałem że jeżeli ktoś naprawdę chce zbudować świetnie wyglądającą sylwetkę, to samo FBW nic nie da, trzeba chociaż przeplatać to z treningiem dzielonym.

I skończmy ten temat, bo znowu wybuchnie wojna Split vs FBW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Chistiana Bale'a do roli Batmana :-) !

Następny temat

Ktora laweczke mam wybrac.

WHEY premium