SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie sezon 2013/2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Pierwszy zimowy period PŚ za nami, a więc nastąpiły zmiany w kwotach startowych poszczególnych drużyn

tak to teraz wygląda:
Słowenia 7
Niemcy 7
Austria 7
Czechy 6
Norwegia 6
Polska 6
Japonia 5
Rosja 4
Finlandia 4
Szwajcaria 4
Francja 3
Estonia 2
Korea Pd. 2
USA 2
Włochy 2
Kanada 2
Bułgaria 2
pozostałe kraje 2

a więc jedno miejsce straciliśmy, a wszystko przez słabsze występy naszych w Pucharze Kontynentalnym. W ogóle ten przepis dla mnie jest z dupy, no bo co ma Puchar Kontynentalny do PŚ? Jako drużyna prezentujemy się przecież lepiej od Słowenii czy Austrii, a mamy o jednego zawodnika mniej

Zmieniony przez - wikt w dniu 2013-12-23 19:50:36

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
dobra idizaszek nie klocmy sie swięta są

i ja wierze w Nawałke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Nawalka nie bedzie lepszy od fornalika conajwyzej możemy zając 3 barazowe miejsce w grupie o ile dobrze trafimy,Obym sie pomylił i znowu mi wyciagniesz ten tekst jak zajmiemy 1 lub 2 miejsce,ale obawiam sie,ze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
pozyjemy zobaczymy przy szczesliwym losowaniu 2 miejsce w zasiegu ale jeszcze troche czasu jest ,moze se cos zmieni na lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
niestety w święta nie zobaczyliśmy skoków, a wszystko przez wysokie temperatury

ale za to TCS coraz bliżej już jutro pierwsze treningi oraz kwalifikacje w Oberstdorfie lubię te zawody, Niemcy ładnie to oprawiają i do tego praktycznie zawsze są pełne trybuny

tak przedstawia się plan na najbliższe dwa dni:


Sobota, 28.12.2013
14:30 oficjalny trening
16:30 kwalifikacje

Niedziela, 29.12.2013
15:00 seria próbna
16:30 pierwsza seria konkursowa

transmisje z kwalifikacji wyłącznie w Eurosporcie, konkurs także w TVP1

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Kamil Stoch faworytem bukmacherów do zwycięśtwa TCS (co w sumie dziwić nie powinno).
W ogóle Polacy u buków stoją dość wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
Ale moje przeczucie jest takie ze raczej nie wygra , moze z 2 konkursy bedzie na podium i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Cała 6 naszych pomyślnie przebrnęła przez kwalifikacje Jedynie Biegun miał korzystnie warunki, reszta skakała gdy wiatr wiał z tyłu. W rywalizacji KO powinni mieć podobne warunki jak rywale z pary więc myślę, że powinno być dobrze

O Stocha jestem spokojny Na Schatenbergu liczę na 4-5 miejsce, a na podia w GA-Pa i Austrii

ed.

Wszyscy Polacy w drugiej serii, ale niedosyt jest. Kamil dopiero 26. Moim zdaniem tam błąd musiał jakiś być, a że był wiatr z tyłu to już za wiele się nie dało zrobić. Może warto było rozważyć opcję niestartowania w kwalifikacjach i skakania z nr.50? Tylko, że jakby wtedy było w plecy i taki błąd się zdarzył to Kamila mogłoby w drugiej serii nie być

tak czy siak

już nie raz nasi pokazywali, że stać ich na pojedyncze lepsze skoki i na to w tej drugiej odsłonie liczę

Zmieniony przez - wikt w dniu 2013-12-29 17:48:23

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
TCS nigdy nie byl specjalnoscia Polaków,zwłaszcza,jego niemiecka czesc.Braz na olimpiadzie bedzie sukcesem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dot. treningu

Następny temat

Koszykówka - dynamika

WHEY premium