SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie sezon 2013/2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
ostatni przystanek przed nami już jutro pierwsze skoki w Planicy, program przedstawia się następująco:


Czwartek, 20.03.2014
09:00 oficjalny trening
11:00 kwalifikacje

Piątek, 21.03.2014
14:15 seria próbna
15:15 pierwsza seria konkursowa

Sobota, 22.03.2014
10:30 seria próbna
11:00 pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 23.03.2014
09:00 kwalifikacje
10:30 pierwsza seria konkursowa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Z tym Zyła i druzynowka to musztarda po obiedzie o miesiac za pozno ta forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ale i tak miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1987
ale co freund zlapal forme na koniec sezonu to nie mam pytan :D generalnie przygotowal sie akurat na igrzyska tylko niestety upadek. ale koncowka sezonu zdecydowanie dla niego. A Kamil caly czas stabilnie wysoko no i jest efekt. Sezon nalezal do niego, chociaz w pucharze swiata za duzej dominacji nie bylo. No i oczywiscie siodma mlodosc Kasai :D Piekny sezon oby wiecej takich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Bardzo dobry sezon, szkoda tego 4 miejsca dzisiaj no ale trudno. Najważniejsze Soczi i klasyfikacja generalna. Sezon 10/10, kontrola pierwszego miejsca przez Stocha - mistrzostwo świata. Dokładnie j/w oby więcej takich pięknych sezonów. Organizacja również bardzo wysoki poziom poza kilkoma wpadkami no i tym nieszczęsnym Harrachovem no ale to nauczka dla organizatorów na przyszły sezon. Mam nadzieję, że wróci Velikanka no i może Vikersund.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Chyba śmiało można rzec, że był to najlepszy sezon dla polskich skoków narciarskich w historii. Wygrane Polaków, 2 złote medale Stocha na IO i jego zwycięstwo w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata. Aż żal, że rozstajemy się ze skakaniem na ponad pół roku (letnie GP mnie nie kręci).

Szkoda, że nie było dzisiaj podium, ale taki jest sport.

Pozostaje sobie wzajemnie podziękować (tym, którzy byli aktywni w tym temacie) za wspólnie przeżywane emocje i dyskusje w trakcie sezonu. Widzimy się w listopadzie podczas startu sezonu 2014/15. Do zobaczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Stoch zgarnął praktycznie wszystko, co było do zdobycia w tym sezonie. TCS się nie udało, ale taki chyba mają cykl przygotowań, że forma przychodzi na drugą część sezonu, czyli na MŚ bądź ZIO MŚ w lotach nie liczę, bo wszyscy wiemy jakie warunki w Harrachovie panowały

Też dziękuję wszystkim za regularne zaglądanie do działu i za aktywność Zapraszam też w sezonie letnim mam nadzieję, że razem będziemy śledzić LGP oraz komentować kolejne pomysły FIS-u

pzdr

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Wiadomo coś na temat startów polaków w LGP czy to jeszcze za wcześnie? kiedy takie info się pojawi? bo mnie to nigdy LGP nie interesowało, zawsze tylko zima ale patrząc na to ilu mamy młodych, zdolnych zawodników może być ciekawie:)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
myślę, że w najbliższym czasie (1-2 tygodnie) zrobię temat o LGP i tam będę umieszczał wszystkie najważniejsze informacje dotyczące skoków w sezonie letnim

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1774
W tym sezonie błyszczało 5 nazwisk, Stoch Prevc Freund Bardal i KAsai. A potem duża przepaść. Kasai czy Stoch od początku 2014 ciągle w 10 :D A jak tak popatrzyłem to Prevc miał średnio w tym sezonie 48 pkt na konkurs, czyli mniej niż Stoch, Freund i Bardal. Jednak dzięki regularnym występom stanął na podium PŚ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dot. treningu

Następny temat

Koszykówka - dynamika

WHEY premium