SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie sezon 2013/2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Wydaje mi się że Żyła z Kotem też pojada,

Nad Kubackim się zastanawia bo jednak był w tej brązowej drużynie,jak dzisiaj i jutro będzie lepszy od Murańki to myślę że moga go wziac na IO

chociaż mam nadzieje że nie


Stoch Ziobro Zyła Kot Murańka i raczej nie powinno byc dyskusjii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Cóż, nie pozostaje nic innego, jak tylko posypać głowę popiołem i napisać, że Kubacki dał dziś radę Co prawda miał w obu skokach dobre warunki, ale to też trzeba umieć wykorzystać. Murańka poniżej oczekiwań i chyba tym występem zaprzepaścił szansę na wyjazd do Soczi, no chyba że jutro w konkursie indywidualnym wydarzy się coś niespodziewanego.

Słoweńcy zasłużenie dziś wygrywają. Skoki Prevca i Damjana znakomite. Postawa Jerneja jest niezłą niespodzianką gdyż do tej pory nie widywaliśmy go nawet w składzie Słoweńców.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
tak niewiele zabrakło zeby Austriaków wziasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Moze i lepiej,ze Kubacki pojedzie?doswiadczenie ma jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
może i tak, ale patrząc obiektywnie to: są Słoweńcy, Niemcy, Austriacy i Japończycy. Na tą chwilę obawiam się, że my w konkursie drużynowym o medalu myśleć nie możemy oby te treningi, które przed naszymi, sprawiły, że odbudują oni formę

Zmieniony przez - wikt w dniu 2014-01-18 19:59:08

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Norwegow tez bym nie skreslal

Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2014-01-18 20:10:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
@wikt, nie wiem dlaczego uważasz, że nie możemy myśleć o medalu w drużynówce na IO. Nie wiem też, dlaczego w poczet ewentualnych medalistów zaliczasz Japończyków, skoro oni praktycznie obecnie skaczą we trójkę: Kasai, Takeuchi, Ito. Czwarty z Japończyków, Watase, zajmuje obecnie 48 miejsce w generalce.

Trudno teraz powiedzieć, jak powinna wyglądać czwórka na Soczi. Ja widzę to tak: Stoch, Ziobro, Kubacki i, mimo wszystko, Żyła. W odwodzie Kot. Murańka ewidentnie pali się psychicznie i nie udźwignie presji igrzysk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Zaznaczyłem, że chodzi mi o obecną chwilę a tłumaczę to tym, że poza Stochem żaden z naszych obecnie nie ma ustabilizowanej formy Japończyków biorę pod uwagę, bo tak jak zauważyłeś mają mocną trójkę, podobnie jak Austriacy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1774
Norwedzy nie mają składu. W tamtym sezonie świetnie skakali Bardal i Jacobsen. W tym tylko Bardal. Dlatego teraz trochę odstają. Fannemel i Velta radzą sobie średnio. A jako czwarty kto ? Młody Tande wydaje się najlepszą opcją, Hilde, Jacobsen, Ingvaldsen i Johansson są nie w formie. A co do Murańki to jak pokazywali naszą reprezentacje to wydawało się że w środku był bardzo zły i smutny, widać że się zawiódł i ma większe ambicje. Myślę że i tak nie jest jeszcze skreślony z reprezentacji. W końcu na IO pojedzie 5 skoczków od nas, do 4 jak się nie załapie to w indywidualnym powalczy. Dzisiaj mnie zawiedli Austriacy, U Słoweńców kapitalne skoki Prevca Kranjca i Damjana. Zupełnie się nie spodziewałem takiej eksplozji u nich :D Szkoda naszych, Kubacki skakał w swoim stylu chyba do końca życia będzie trochę w prawo go znosiło, ale świetnie skakał. Kamil i Jasiek trochę zabrakło, obaj dołożyli by po 2 metry i mielibyśmy podium.

Zmieniony przez - Rossipl w dniu 2014-01-18 21:36:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W sumie to IMO lepiej, że wczoraj nie byli nasi na pudle. Zaczęłoby się znowu niepotrebne dmuchanie balonika, a tak mniej więcej znamy swoje miejsce w szeregu. Aktuanym szeregu. Troszkę nas sprowadzili na ziemię, po zachwycie na początku sezonu.

Kubacki pokazał się z dobrej strony. Tylko mam wrażenie, że na IO będzie z nim jak zawsze: wysoko wyjdzie, krótki skoczy Z drugiej strony Klimek nie pokazł się ze zbyt dobrej strony. Choć liczę, że dziś "odkupi" wczorajszy konkurs. Ciekawe co postanowi trener Kruczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dot. treningu

Następny temat

Koszykówka - dynamika

WHEY premium