SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skołowana XXL - prośba o wsparcie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 342
Tzn, dziś przespałam jeden posiłek, więc pozostała mi ta kaloryczność, czy powinnam w takim przypadku rozdzielić ten posiłek na resztę?
W tygodniu jem 5 posiłków, w weekendy często 4 i wtedy mi brakuje do tych 1600kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
za często si eto zdarza, będziesz miała kłopot z dopasowywaniem kalorii do efektów za kilka tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
w weekendy też zjadam jeden posiłek mniej, bo później wstaję. Dorzucam zwykle do śniadania i posiłku po treningu, bo zasadniczo w weekend mam mocne treningi i zawsze ssie:)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Super okazja żeby zjeść tłustsze mięso. Zastąpisz pierś tłustą rybą czy karkówką i zagra. Mniam
A konserwowane paskudztwa zamień na prawdziwe jedzenie. Gotowana ciecierzyca czy fasola na pewno wyjdzie Ci na zdrowie, a i pewnie z korzyścią dla portfela. Jak ugotujesz więcej to wykorzystasz od razu na drugi dzień do sałatki do pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 342
Ok, czyli w weekend mam rozplanować węglowodany na 4 posiłki. Myślę w weekend upiec karkówkę, będzie i na obiad i potem na kanapki.
Tak tez dziś w sklepie przeliczyłam - opakowanie fasoli taniej kosztuje niż puszki. Postaram się, aby warzywa konserwowe z puszek pojawiały się sporadycznie i jako dodatek.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 342
Powoli prostuję temat jedzenia i gotowania, dziś zważyłam "miarkę" i potem już wiem jak będę potem dzielić ugotowany produkt.
Nadal walczę z jakąś infekcją :(
Moja dzisiejsza miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cynamon? w tym stylu to trzeba by po jeżdzi ena rowerze białko ze zjedzonych much doliczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 342
Ok, słonecznik wypada, a rowerem to lepiej jeździć z zamkniętymi ustami..no chyba, że ktoś lubi muchy w zębach..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale wiesz po czym poznac wesolego motocykliste ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XXL bez efektów mimo pracy. Proszę o wsparcie.

Następny temat

pomoc w doborze cwiczen

WHEY premium