SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siema :) pół roku zabawy w supermana

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 113

Ok... więc na początek witam wszystkich, jestem tu nowy Na imię mam Kornel mam 20 lat. W siłownie bawię się od pół roku, efekty marne ponieważ nie było żadnej sensownej diety.
Nie łykałem nic, żadnych supli ( kumpel namawiał na kreatyne, ale kiedyś ktoś "chyba" mądry powiedział mi że rok na sucho to całkiem rozsądne rozwiązanie... co wy o tym myślicie? ).

Sprzęt jakim dysponuje to dosłownie drążek, 2 hantle, ławeczka spawana i 4 opony od bandziora,

Pracuje na budowie to też ma pewnie wpływ, ale czy pozytywny czy raczej negatywny sam nie wiem :) taka praca, po maturze jestem

info z czego zbijałem wagę (jestem mega endomorfikiem :/ )

1.09.2008r

waga 121 kg przy wzroście 181 cm

01.02.2009

waga 83-84 kg przy 183 cm ( nie wiem jak ale naprawdę urosłem odkąd ćwiczę, jak to działa ? )

od tamtej pory ćwiczę sporadycznie, nie mam żadnej diety i trzymam wagę na poziomie 85 kg. Od nowego roku biorę się ostro ale już na nowym sprzęcie. Mam tylko 3 foty z tamtego okresu, jak ogarnę aparacik to będzie całość z dnia dzisiejszego :) tylko mnie nie zniechęcajcie, ale ogólnie obiektywna opinia jak najbardziej ;p pzdr

PS. wiem że barki i plecy lipa :D

nie jest tak źle nie sprzedali nas , oddali nas za darmo...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 113

i plecki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50413 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak spadłeś z 121kg to szacunek!
P.S masz foty z tamtego okresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odkąd ćwiczę czytałem wiele na ten temat, chodzi mi bardziej o wykonywanie ćwiczeń i działania organizmu a nie diety.

Zapomniałem dodać ze odkąd pracuje na budowie pale fajki taka praca ehhh :/ co jeszcze ... a tak ;] mam ginekomastie ( przynajmniej tak sądze, chociaż żadnej grudy pod sutem nie czuje ) z wieku dojrzewania, żadnego koksu stfu!!! ale ona mi nie przeszkadza... natomiast boli mnie moje ogromne wcięcie w tali ;p ale co tam baba nie jestem więc płakał nie będe tutaj chodzi bardziej o brutalna siłę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak mam jedno zdjęcie z tamtego okresu :) ale jak je wstawię to będzie ogólna pompa na całe forum :) więc sam nie wiem ... przemyśle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2096
No to wielki szacunek skoro Ci sie udało tak zejść z wagi! Jak dasz fote to będzie doatkowa motywacja dla tych wsyzstkich co mają problemy z wagą właśnie, ale to tylko twoja decyzja. Ja daje SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4516
nic lepszego jak zapalic sobie peta na budowie ,cos na ten temat wiem
generalnie postęp bardzo duzy sugierując się wagą z przed roku.
mimo wszystko daj zdjecie z tamtego okresu .
zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4672
"W siłownie bawię się od pół roku, efekty marne"A co ty chciałbyś w pół roku? Jest bardzo dobrze! Ćwicz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15123
Wstawiaj zdjecie dla porownania , bo jest sie czym pochwalic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50413 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj tą fote i nie peniaj. Dam soga na zachęte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

aktualna forma :)

Water