SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sie zakochałem :) a Wy też tak macie na siłkach ? :)

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Ćwiczę sobie normalnie na Spiskiej i... i tam jest taka fajna dziewczynka. Mała czarnulka z warkoczykami. Ot taka miniaturka Pocahontas :) Kosi ostro brzuszki na wyciągach... awwrrr...
Chiba się zakochałem :)
Jak tu teraz żyć ?:)

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Nie no ja nie mówię, żeby od razu kogoś zdradzać. Ale gdyby nie ładne Panie to lipa trochę by była na tym świecie. A poza tym nie ma co ukrywać, że cześć tego co się spędza w siłowni jest pochodną faktu, że chcemy się laskom podobać.


ps. Łukaszzzzzz.... your car's SO GOOD

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
zyj z dnia na dzien John

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5103
Z nią? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Wiem. Wymyśliłem bardzo inteligentną rzecz. Podejdę i zapytam:"ciężka ta sztangielka ?"
Bo co ? Przecież nie o pogodzie :)
O, albo ten, zapytam czy stanie mi za sztangą przy wyciskaniu :)

Który sposób zagajenia lepszy ? :) Bo ja taki nieśmiały ...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2775
Poproś, żeby Cię asekurowała przy siadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100760
tylko nie pierdnij podczas robienia przysiadu

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Ty.... !!! Kobiety lubią hardcorek :]

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
po pierwszym numerze to mija,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No może i mija....tzn. wiem...ale kurde...no miło, że kobietki takie nam trening urozmaicają...

Aa...coś mi się przypomniało, choć całkiem z innej beczki. Jako, że pojawił się mój imiennik Futurbody... pamiętam kiedyś pewną akcję... Taka mała anegdotka (jak w Familiadzie ;-p)
... to było parę ładnych lat temu, we Wrocku w teatrze na Zapolskiej były mistrzostwa lecz nie pamiętam jakie.
No więc stałem sobie przy wejściu, obok mnie jakieś cwaniaczki w skórach, niby byczki, ale ogólenie to pozerka. I rozmawiają sobie jaką masę mają i przechwalają się i słowem pieprzą 3po3...
Aż tu nagle podjechała jedna Toyotka i wytoczył się z niej właśnie Futurebody. Powiem szczerze, że sytuacja była bardzo komiczna. Nagle wśród ziomków-pozerków nastała krępująca cisza. Jakoś rozmowa im się nagle urwała :) A potem coś tam sobie szeptali i wzrok wbijali w ziemię.
A ja sobie stałem i z politowaniem patrzyłem na nich.
No bo tacy tyci tyci, malutcy się stali buahahahaha :)

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914


mozliwa sytuacja bylo calkiem niezle wtedy,125 kg postaram sie wrzucic towarzyska fotke ale nie ma specjalie odniesienia (siedze po lewej,stronie-mialem tam stoisko NO LIMITS) koles po prawej ode mnie wazyl 95kg a dalej "Maly Janek" 190kg

Widze,ze weszla bez pomniejszania,dzieki za historyjke,milo cos takiego przeczytac po latach.

Zmieniony przez - futurebody w dniu 2007-01-04 13:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Uuu....jakbym siebie widział tam w środku. 95kg to coś jak u mnie (fat'u) :)
Z Małym Jankiem miałem okazję z bliska obcować tylko raz i... jakoś tak głupio się czułem, siakiś taki tyci jak Ci ziomkowie przed teatrem :)

Pamiętasz może Łukasz co to była za impreza wtedy ? Który to rok był ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka na Różance

Następny temat

Ząbkowice Śląskie!!!

WHEY premium