SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie sie bawicie w Sobotnie wieczory?

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No własnie ,w jakich klubach sie bawicie ludziska?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dolmel

a na serio to sportowcy sie nie bawia tylko sie regenerują i robią forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
wszedzie :) gdzie mozna ;d



...na serio to sportowcy sie nie bawia tylko sie regenerują i robią forme

rozumiem ze jestes w takim razie profesjonalista i zawodowo zajmujesz sie sportem bo jesli nie to ... buhehehehe takie myslenie zawsze mnie rozp*****la ... nie pójde na balety bo mi w bicepsie 0,5 cm spadnie ;) hehe... szkoda mi takich ludzi... pozdrawiam ;)

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli chcesz cos w sporcie osiagnąć to niestety, ale musisz zrezygnowac z kilku przyjemnosci . Ale co Ty mozesz o tym wiedziec

a nie jestem profesjonalistą i nie zajmuje sie zawodowo sportem, ale wole trenowac niz co tydzien na***any latac - ten okres mam juz za sobą

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2007-05-20 14:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale nikt ci sie nie każe na***ąc drogi Kubusiu.Ja chodze i wypijam maks 3 piwka ,chodze bo bardzo lubie tanczyć i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alez wiem Smalczyku, ze nie musze pic, ale dla mnie impreza bez na***ki to nie impreza i dobrze wiem, ze jak zaczne pic to wroce o 5 na***any .

Ale oczywiście czasem wychdoze gdzies sie zabawic i napic tylko wtedy strsznie forma mi spada dlatego teraz sobie powiedziałęm: do zawodów zero picia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No chyba ze tak ,ja nie potrzebuje duzo alko.Tam musisz wpaść na siłke ,i mi rozpisac jakiegos plana na klate bo mi słabo siła idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
a nie jestem profesjonalistą i nie zajmuje sie zawodowo sportem, ale wole trenowac niz co tydzien na***any latac - ten okres mam juz za sobą
no widzisz bos sie postarzał hehe Ty masz to za soba a ja jestem w trakcie, byc moze kiedys tez dojde do podobnego wniosku co Ty ale na razie dobrez mi z tym co robie i kocham imprezy ;d i mam podobnie jak Ty jak pójde na impreze to z góry zakładam ze wróce nad ranem w stanie innej swiadomosci ale nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia .. maturalnie pozdrawiam :)

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie... sam kiedys miałem tyle lat co Ty i wiem jak to wygladało ... 4 razy w tyg impreza z alkoholem i sie dziwiłem, ze mi masa nie szła . Teraz wybrałem cos innego (pewnie tez dlatego, ze ekipy do picia we wrocku nie mam ) i w sumie lepiej sie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
heh nie no 4 razy w tyg. to ja aż takich cykli to nie robie heh ale nie ma co dwie imprezki w miesiacu to raczej obskocze<yes>

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Ja mieszkem kilkadziesiąt km od Wrocka, ale pare razy bylem na disco (Radiobar+"56"). A Ty Smalec gdzie latasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

silownie sie na reke

Następny temat

Studio tatuażu Wrocław

WHEY premium