SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłowy trening wyskoku by DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
dawaj ten art tutaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
wiadomo, u trzaskomy to samo napisane. a w czasie przerwy w treningu jest tak zwany moment kompensacji czy jakos tak i wtedy mamy przyrosty. grunt zeby dobrac idealna proporcje miedzy trenngiem a odpoczynkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, mi w trakcie treningu silowego spada troszke dynamika i szybkosc (co za tym idzie - wyskok) ale po tygodniu, dwoch dostaje to co mialem wczesniej + kilka procent wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
no, no, tylko ze mi sie wydaje, ze ponadto nalezy przez conajmniej dwa tygodnie adaptowac intesywnie nowe mozliwosci silowe.

nareszcie trenuje jak czlowiek, dzisiaj bylo 6x120 kg. wiadomo to nie jest jakos strasznie duzo, ale praktycznie w tym sezonie w ogole nie cwiczylem porzadnie. ale chlopaki, to sie zmieni, najpozniej do konca czerwca bedzie wsad z dwoch nog between the legs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tylko ze mi sie wydaje, ze ponadto nalezy przez conajmniej dwa tygodnie adaptowac intesywnie nowe mozliwosci silowe.
rozumiesz przez to ze po skonczonym treningu trzeba katowac swoje maksy czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
nie, po prostu biegac, skakac, wsadzac od razu, tak zeby po 2 tygodniach nie uronic ani kropli postepow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a taaaaak, zgadzam sie sama radosc z drugiej strony patrzec jak z dnia na dzien coraz lepiej idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
co prawda to prawda . to chyba najprzyjemniejszy okres budowania wyskoku. jak sie czlowiek narobi na silowni przez pare miesiecy, a potem ma kompensacje tego calego wyniku. wtedy wiadomo po co trenowac.

u mnie z reguly wychodzi ze sa wtedy wakacje i potem wracam na silownie w pazdzierniku z mala sila i spadkami mega i je odrabiam strasznie dlugo. ah, taka dola cwiczenia wyskoku od swieta a nie calorocznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja za to mam problem z regeneracja, bo 5 treningow w tygodniu koszykowki i wez tu wsadz gdzies trening silowy na nogi...dlugo nozki sie renegeneruja i prostowniki nawet przy wspomaganiu odzywkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
dlatego ja olalem treningi z braku czasu. chodze sobie na silke 4 razy w tyg + kosz na wf raz w tygodniu. mysle ze sporo czasu na odpoczynek i na wszystko. dla mnie optymalnie, chociaz nie przecze moje umiejetnosci gry w kosza nie wzrastaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Rolki] poradnik lamera

Następny temat

Śnieżny zjazd na rowerku :)

WHEY premium