SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłowy trening wyskoku by DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Zgadzam się z piorunosem. Coś mi też się nie chce wierzyć w fikanie ze 100 kg-ową sztangą. Może takie malutkie podskoki, ale normalne skakanie? Nie wiem ile byś miał wyskoku gdybyś fikał ze 100 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
jeszcze zalezy jakie to wyskoki czy skakanie jak na skakance czy wyskoki jak cwiercioskok w aa :D ale chocby to pierwsze to i tak respekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
ja nie mowie ze skakalem ma metr w gore z ta sztanga. ale spokojnie pare centymetrow tam bylo. nie wiem ile dokladnie bo nie mierzylem. generalnie skakalem z 80-90 kg, tylko raz zapodalem 100 ale roznica nie byla jakas kolosalna.

zreszta chce zauwazyc, ze gdyby ktos tak po prostu podszedl sobie pod nawet 70 kg i chcial z tym wyskoczyc to byloby to ciezkie. natomiast co innego po przysiadach z wiekszym ciezarem. jak robi sie przysiad ze 140-150 kg to potem 100 kg do wyskokow nie jest takie hardkorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Ile skaczesz skoro bierzesz 150 kg na przysiad? Chodzi mi o dosiężny, w sumie z rozbiegu też możesz podać. Pakujesz na 3,05?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
jumaaanji- glupie pytanie zadales czy bentyp wsadza na 3.05 poszukaj troche a znajdziesz jego filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
wsadzam, wsadzam. cholera mam nadzieje ze do wakacji wroce do formy i bedzie cos nowego w moim wykonaniu. bo ostatni rok to w najlepszym razie utrzymalem wyskok, ale tak naprawde to mi spadl pare centymetrow. takze wchodze pod sztange i systematycznie do wakacji.

mysle ze zastosuje jakis program na bazie trzaskomy, chociaz zastanawiam sie nad tym azeby zastosowac metode falowo zmniejszacej sie ilosci powtorzen. mysle, ze te dwa bodzce wystarcza, zeby bania byla na obreczy

wysokich lotow zycze wam i sobie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Nie widziałem filmików więc pytam, ale i tak mi nie odpowiedziałeś na pytanie ile masz dosiężnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
nie wiem ile dokladnie bo nie mierzylem. wiem ze wsadze z miejsca na 305 bez dokroku, wiec moze to ci cos mowi. naskok kiedys mierzylem i bylo 340 a mam 250 cm zasiegu. tyle, ze potem mysle ze mi sie jeszcze poprawil wyskok, wiec mysle ze bylo jakies 95 z naskoku.

teraz jest sporo gorzej z naskoku, ale mysle, ze jakies 85 mimo wszystko mam.

1.



2.



3.



4.



5.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Bentyp - fajne paczki jest na co popatrzec gratuluje.Przydaloby sie zeby wiecej ludzi pokazywalo co potrafi a nie tylko opowiadało o tym.Bo w opowiesciach kazdy jest dobry.Ile masz wzrostu?? Bo napisales wczesniej ze masz zasieg 250 cm co by znaczyło ze masz ok 192 wzrostu.Troche nie wyglada na filmie ze masz az taki zasieg ale moze to tylko zludzenie optyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
mam 193 cm, ale nie wiem, moze sie skurczylem i mam 192, cholera wie.

pamietam ze w 1 liceum mialem 194 zmierzone, potem w 3 klasie mialem 193, a na komisji wojskowej chyba 192. wec moze mam teraz 188 .

a tak serio to tez 193 mysle jest najblizej prawdy.

zasieg mam 250 cm napewno. nie widac bo ten kosz moze byc ciut wyzszy niz 305, o ile to ma znaczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Rolki] poradnik lamera

Następny temat

Śnieżny zjazd na rowerku :)

WHEY premium