SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłowy trening wyskoku by DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak zmieniłeś harmonogram w AAII?? Tak po za tym, to nigdy nie wierzyłem w SD i AA, ale tobie może pomogło to AAII. Od początku wiedzialem, że SD może przynieść tylko kontuzje 2x400 ćwiećskoków, to było nie realne i chyba do niczego nie prowadziło!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to byl taki maly wywod na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie, sd II do niczego dobrego nie prowadzi. A harmonogram zmienilem, bo zobaczylem oryginalna wersje AAII z dobra rozpiska, dlatego moglem go zrobic. Dziwie sie tylko, dlaczego na tak profesjonalnym forum jeszcze nie zauwazono roznicy miedzy tymi dwoma treningami.

Zmieniony przez - yasiu22 w dniu 2004-03-04 22:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo nie było tu takiego profesjonalisty jak ty .
Włąśnie!! W Sportach ogólnorozwojowych nie ma moderatorów!! Kejt zagląda dość żadko, Macciej tylko sprząta od święta, a Finderx już prawie nie odwiedza SFD. TRZEBA TO ZMIENIC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rzeczywiscie przydaloby sie zebrac cale info dotyczace wyskoku i zalozyc jednego posta. tylko z tym moze byc duzo roboty. Jaki trening bys innym polecal? Ja osobicie jest zwolennikiem plyometryki i przysiadow ze sztanga, czyli najprosciej mowiac polaczenia plyo z silownia. Napewno treningi takie jak aa II nie daja rewelacyjnych efektow, a sama silownia wedlug mnie tez nie moze dac maksymalnego postepu. Trzeba dlatego wypacowac kompromis pomiedzy tymi dwoma sposobami treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem zwolennikiem treningu siłowego. Bardziej pomógł mi trening siłowy od treningu ze strony http://www.gregry.prv.pl . Plyametria? A co to , mam w książce do Matmy taki dział, ale nie wiem co to jest i się nie będę wypowiadał. W wyskoku bardzo ważna jest również technika, jeżeli ktoś dużo gra, napewno wyrobi sobie świetną technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Plyometryka to najprosciej mowiąc system trenigowy uzywany glownie przez trenerow ZSSR, dzisiaj sotoswany jest takze w wiekszosci liczacych sie programow na wyskok na Zachodzie. Nie wyobrazam sobie treningu bez tego elementu . Napewno nie jest to dzial matmy!!!
To co, zakladamy tego posta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Gdyby taki post powstał to byłoby za***iscie !

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264
A pytanie z innej beczki. Ile ciśniecie w przysiadze (pełnym) ze sztangą. Ile kg

ciah bah.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Rolki] poradnik lamera

Następny temat

Śnieżny zjazd na rowerku :)

WHEY premium