SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłowy trening wyskoku by DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no ja postawilem na co innego ale powoli zaczynam zmieniac zdanie nie bawi mnie rysowanie zagrywek 40 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy pięciu treningach w tygodniu nie macie żadnych zajęć na siłownii? Zaproponujecie trenerowi, to przecież podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jego zdaniem zbyt duze zaleglosci koszykarskie mamy itp heh....rzucam na dniach ten klub takze nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurfa z ogromną chęcią bym gdzieś kosza potrenował w Krakowie, nawet amatorsko, ale z moim wzrostem to ja sobie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ps. jak mu powiedzialem ze cwicze sam na silowni to sie przyczepil do mnie ze za mlody jestem i powinienem sie skupic tylko na koszykowce heh to ze polowa ludzi z druzyny nie zrobi 20 pompek to nie znaczy ze wszyscy sa tacy...szkoda slow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
U mnie mi kazal chodzic na silownie i wszyscy chodza ale to suniorzy sa wiec musza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264
A ile masz wzrostu dudek skoro narzekasz.
Liczy sie skill a nie wzrost, wzrost jest po to by było łatwiej.

ciah bah.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Dudek jak jesteś szybki i skoczny, dobre panowanie nad piłką to spoko możesz na rozgrywającego iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
tylko ze kazdy centymetr mniej to wiecej niz umiejetnosci o jednostke wieksze . mysle ze to jakos potegowo rosnie. w sensie, ze zeby przyjeli do druzyny typa co ma 175 to musi on umiec z 15 razy wiecej niz typ 195 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
To zależy od pozycji. Rozgrywający, który ma 195 zazwyczaj ma gorszą kontrolę nad piłką i jest wolniejszy (chociaż to też zależy od samego gracza). Niestety w zawodowej koszykówce to koleś mający załóżmy 175 nadaje się tylko na tą pozycję, o ile dużo umie, bo rozgrywanie to najważniejsza pozycja. Żeby iść na 2 to już trzeba mieć trochę więcej, no chyba, że koleś świetnie sobie szuka wolnej pozycji do rzutu mimo swego niskiego wzrostu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Rolki] poradnik lamera

Następny temat

Śnieżny zjazd na rowerku :)

WHEY premium