SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a wzrost - wejdź :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
mam14.lat muj wzrost to 163cm. waze 45kg. i na klate bioore 35 na maxa wezme 40kg i mam pytanko czy takim cierzarem moge cos sobie zrobic <i czy urosne>nie iteresuje mnie jak najwiecej podnosc tylko technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, mam pytanie czy w wieku 14 lat (174 cm wzrostu) robiac przysiady ze sztanga, martwy ciag itp. nie zahamuje sobie wzrostu?
z gory dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ja macie po 14 lat to nawet nie pakujcie bo szkoda zdrowia i kazdy wam to powie .
trening domatora jest najlepszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2033
zabisko zgadzam sie z Tobą posłuchajcie go z tego co czytałem to najlepiej zacząć ćwiczyć jak będzie sie miało 17 - 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
Ćwiczyłem w wieku 10-11 lat tak pompki, brzuszki, przysiady i te amatorskie plany treningowe:p

i mam pytanie, czy w wieku 15-16 będe miał mniejsze problemy z przybieraniem mięcha...?

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
i mam pytanie, czy w wieku 15-16 będe miał mniejsze problemy z przybieraniem mięcha...?

zacznij w wieku 16 lat .
to czy będziesz miał zadecyduje dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
przykład...

mam 15, ćwiczę, mam dietkę, plan, czy będe w takim razie szybciej przybierał mięcha od kogoś, kto nie ćwiczył nigdy i teraz zaczyna, również z planem i dietą i jest w moim wieku itd. ? oto mi chodzi
ahaa no i powiedzmy, że ma takiego samego gena...

Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-05-20 15:46:18

Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-05-20 15:46:51

Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-05-20 15:47:25

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
mi sie wydaje ze organizm dostanie nowych bodźców do wzrostu po przez silke .
ale nie wiem bo z 2 strony jak masz odpowiedni staż na silce to organizm sie przyzwyczai i trening nie będą tak efektywne jak u początkującego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 296
ja mam 15 lat i bore kreatyne i jakos rosne dalej , nie widze zadnych skutków ubocznych, a na sucho cwiczylem jakies 3miesciace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Niezły art.sog leci :D

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat pytanie o wzrost i zdrowie

Następny temat

masówka do oceny pomużcie !!!

WHEY premium