SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a SW wg mistrza

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


http://www.mixedmartialarts.com/news/285568/GSP-I-dont-believe-in-strength-and-conditioning-I-lift-weights-for-looks/


w skrócie, GSP twierdzi, że treningi na siłowni są niepotrzebne do sportów walki, ani siłowe ani wytrzymałościowe. Mówi że dźwiga sztange na siłce tylko po to by dobrze wyglądać

Jak myślicie, on trolluje czy co? ciężko mi uwierzyć, że zawodnik, przez wielu uznawany za najlepszego w historii MMA, trenuje na siłce tylko po to by dobrze wyglądać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Cóż, Fiedzia też twierdzi, że ostatni raz podnosił żelastwo dawno temu, teraz się podciąga, robi pompki w rówżne dziwne sposoby, pizga jakimiś kulami, a fizycznie jak na LHW ( ) jest wyjątkowo mocny.

Więc może coś w tym jest.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No trochę racji mają, a po za tym to z taką prawdziwą fizyczną siłą to trzeba się kurva urodzić i potem żadne sztangi i ćwiczenia tego nie zmienią. Znaczy no wiadomo, że będziesz znacznie silniejszy niż jakbyś nic nie robił ale tak to już jest, że jeden się rodzi z natury bardzo silny, a inny po prostu jest słaby fizycznie. Ja tak uważam i to akurat jest sama prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
No może to racja co mówi GSP, MMA to sport ogólnorozwojowy więc bez siłowni też można być silnym zawodnikiem, lecz siłowni jest bardzo dobrym uzupełnieniem treningu. "Zwykłe" treningi na siłowni robi się żeby przypakować, powiększyć mięśnie, a w MMA wielkość mięśnie nie ma znaczenia ważne żeby był silny i wytrzymały, ja tak to postrzegam. A co do robienia pompek, brzuszków i innych ćwiczeń zamiast przerzucania sztang i innego żelastwa, to jeśli dobrze kojarzę to przypomina mi się pewien wywiad z Taysonem, który opowiada o treningu i mówi że woli pompki od wyciskania sztangi, i inne ćwiczenia które można wykonać bez osprzętu. Więc takie ćwiczenia muszą przynosić efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
sorry za błędy, występują wyrazy użyte w złej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
bulletskat troszkę głupoty piszesz, ja za małego byłem bardzo bardzo słaby a od 17roku życia na siłce swego czasu sporo spędzałem i nie wiem czy tylko troszkę mi siła podskoczyła

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Może i głupio to napisałem ale chodzi mi bardziej o taką siłę jakby to powiedzieć hmm, dynamiczną - przypuścmy w przepychaniu się z kimś, a nie jeśli chodzi o podnoszenie ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
^Chodzi ci o genetyke..tak :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
bulleskat - chodzi Ci o siłe praktyczna z którą sie człowiek rodzi ;) A nie z siłą wyrabiana na siłce. Używając sformułowania siła praktyczna mam na mysli siłę, dzięki której możemy kogoś pizgnąc w gore, rzucić, przepchnąc. Chociaż ja uważam że siłe praktyczną do MMA da się wytrenować. Nie koniecznie używając sztangi ale innych nie konwencjonalnych metod typu dzwiganie kamieni przed sobą itp itd. Tutaj można by polemizowac :) a w boksie wiadomo że Tyson wolałrobić pompki bo one dają dynamike przy uderzeniu a w MMA trzeba być wszechstronym bo to nie sam boks tylko kilkanascie innych dyscyplin sportowych(sztuk walki), które składają się na ten rodzaj walki.

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
dziwne ,bo na yt krazy filmik jak cwiczy na silce i mowi ,ze robi dane cwiczenia aby lepiej poradzic sobie w walce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
gsp ostatnio trenuje o freddiego roacha wiec mysle, ze to taki mindgame z przeciwnikami, wciskac im kity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kid i Omigawa w UFC!!!

Następny temat

Zasady na galach MMA - dyskusja ogólna

WHEY premium