SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia - ćwiczenia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

80

Wzrost

177

Staż treningowy

2miesiące

Obwód pasa

89

Obwód klatki piersiowej

106

Obwód uda

56

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia 3 razy w tyg

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

b.dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia ew dodany basen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

mniej żreć i wykluczyć słodycze :D

Wrażliwość na stymulanty

żadne

Możliwosci finansowe

0-250zł

Cel/problem/opis

Masa czy Redukcja ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261
Witam, mam takie pytanie. Czy przy moich właściwościach (ankieta) mogę zacząć już ćwiczenia i diete na mase ? Czy jeszcze muszę trochę schudnąć ( podkreślam że do tej pory leciałem na Thermo Speedzie i schudłem 4 kg przez półtorej miesiąca)
Jeżeli już miałbym ćwiczyć na masę to jakie treningi ? Diete do oceny najwyżej zrobię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1032
Jedź na normalny żarciu, kurczak, ryż, ryba od czasu do czasu, jakieś mięso czerwone. Unikaj tłustych dań, smażonych. Najlepiej jedz gotowane bądź gotowane na parze. Nie pij gazowanych napojów jedynie soki/woda. Może pomyliłem się co do rzeźby, ale jak koledzy wyżej jedź na masę, ale brzuch to nie problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
Witam to czy masa czy redukcja zalezy od Cb i od tego ile jeszcze tłuszczu zostało , policz ile masz bf to masz link do kalkulatorów to pomyśli co dalej Ci doradzić, http://potreningu.pl/kalkulatory 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261
18% ile powinienem mieć ^^?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
policzyłem ile powinieneś ważyć według kalkulatorów z potreningu.pl i wyszło takie coś Idealna waga

Płeć:mężczyzna
wzrost (cm):177
Idealna waga w/g Pottona 73.15
Idealna waga w/g Lorentza 70.25
Idealna waga w/g Broca 69.3
Maksymalna waga 78.32
Minimalna waga 57.96 , a teraz pytanie do Cb czy wizualnie jest jeszcze dużo tłuszczu czy nie ? ale na mój rozum to mógłbyś jeszcze np zrzucić z 3 może 4 kg i zaczać masę ale suchą masę bo nie ma sensu się zalewać , wiec jak to wizualnie wygląda, ? najlepij może wrzuć zdjecie to bd łatwiej ocenic i może jeszcze ktoś sie wypowie w Twoim temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261
Wizualnie wygląda to tak że podczas siedzenia niby jest ta oponka :D Zdjęcie wrzucę jutro rano więc odwiedz prosze temat :)

Zmieniony przez - grajek w dniu 2013-02-16 18:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
ok , jutro zajrze a pytam dlatego że jeden przy takim wzroście i wadze jest zbity a drugi ulany więc no wiadomo żeby nie narobic niepotrzebnie jak to się mówi z kości na ości ale widze obwód pasa jest dość dość więc pewnie jeszcze trochę się poredukuje ale to dopiero po zdjęciu sie pomysli co i jak,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
czy masujesz czy redukujesz to jedynie Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261
No niby tak, ale jak to będzie wyglądało mięśnie + brzuszek :D trzeba go spalić do optymalnej wielkości :P Na masę ćwiczenia robi się dużymi powtórzeniami i mniej powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1032
Radziłbym jakieś zdjęcia czy coś, żeby określić jak wyglądasz. Są tacy co mają wagę równej Twojej, ale są tłuści, nie którzy Twojej wagi są bardziej nabici, napakowani. Ważę 95kg ale moje ciało jest twarde i nie wyglądam jak ''grubas'' :) . Radziłybym Ci ćwiczyć na rzeźbę, po siłowni lub przed bieganie 20-30min truchtem . Basen oczywiście też by mięśnie się odprężył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261
Biegam około godziny (podczas tej pory roku na Steperze(siłownia)) Jutro rano cyknę fotkę i wrzucę. Do jutra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261
Like this.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Dieta redukcyjna (trening Insanity)

WHEY premium