SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła i wytrzymałość - 15/10/5 by Wodyn. Priorytet barki.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
grrubas , jedzenie jakieś dobre jeszcze wrzucasz do kuchni?
szykuj na zdrowej zakładkę dla mnie, trochę mi się pogrubiło w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień treningowy 06.04.2011

ŚRODA

1.
- wyciskanie od czoła rampa 10p
- pomiędzy seriami wspięcia na palce jednonoz po 20p lub wyskok dosiężny z przysiadu po 10p

2.
- wiosłowanie jednorącz półsztangą lub na wyciągu dolnym 6x10p

3.
- wyciskanie leząc 6*10p

4.
- superseria bic+tric na wyciagu 3*10powt bez przerw

5.
- składanka 5x10p


Wrażenia
Drugi trening z lajtowymi ciężarami. Za to bark już mniej boli. Plecy dzisiaj w porządku, bez bólu. Poruszam się jeszcze trochę i będzie lepiej. Psychicznie czuję się dobrze. Zakwasy wczoraj miałem spore, ale mam dobrą masażystkę i wszystko zostało dobrze rozmasowane

Solaros, wychodzę z lenistwa i tak c***owego jedzenia, że szkoda mi bodźców marnować i ładować od razu 3g i ścinać ww do minimum. Na rozruchu spokojnie wystarcza to co jem teraz. Nie mam zamiaru ładować się w ciężkie suple, więc próbuję zaplanować sobie całość i rozłożyć bodźce w czasie by starczyło ich na jak najdłużej. Tak na prawdę zostało mi jeszcze trochę efedryny, ale nawet nie wiem czy ją zużyję.
A co do rywalizacji, to prawda Tylko będę musiał jeszcze znaleźć przeciwnika na swoim poziomie Bójcie się leszcze, bo na śniadanie Was wciągnę jak do formy dojdę
Nuril, jak zacząłem się ruszać, to bark jakby się lepiej zachowuje. Już nie boli rano jak wstaję, kiedy śpię na boku. A to już coś Boli przy odkładaniu sztangi na stojaki kiedy robię wyciskanie, boli przy WL, boli przy podciąganiu sztangi i boli przy wyciskaniu sztangielki. Ale w porównaniu do pierwszego treningu jest już lepiej.
BTW, siłownia jest na prawdę rewelacyjna. Mało tam sprzętu, większość to sztangi, mało trochę jest hantli, słabo jest z wyciągami. Ale za to są tam ciągle trenerzy sztangistów których można się pytać o techniki siadów i ciągów. Zawsze chętnie pomogą.
Bardzo to motywujące
Grrubas, super, zrobię dział z Twoimi przepisami.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-04-07 15:11:16

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-04-07 16:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zazdroszcze siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jest czego Adzik. Powiem Ci, że wcześniej też trenowałem w Gdyni na siłce dla ciężarowców, ale tego, co jest na Zawiszy nie było, czyli takiego podejścia trenerów. Fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Marcin przybieglam czym predzej jak tylko sie dowiedzialam ze trenujesz...bo az musialam na wlasne oczy sie przekonac ze w 'tym' wieku tez sie da

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi, ławeczki ciągle są za wysokie i musisz do wyciskania po drabinie wchodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5194
Morales dobrze slyszec, ze jest lepiej. Miales jakis powazny uraz? Deca podana dostawo potrafi zdzialac cuda. Dopinguje i trzymam kciuki!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest uraz sprzed kilkunastu lat. Kiedyś wróciłem na siłownię po przerwie i chciałem być kozak. Pierwszy trening zrobiłem maksymalnie intensywny, klatkę z barkami i przesadziłem. Na następny dzień nie mogłem ręką ruszać. Zwykła głupota i tyle. Bywa... No ale treningi przynoszą jakiś efekt, na razie jest nie tak jak bym chciał, ale wyraźnie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a przy jakim ruchu bark nie boli?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli robię wycisk od czoła to już barku nie odczuwam. Czuję za to przy odkładaniu sztangi na stojaki, bo muszę zejść niżej. Przy wznosach bocznych nie boli, w opadzie w zasadzie też już nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na brzuch

Następny temat

Dziwny system treningowy

WHEY premium