SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła ciosu z nóg

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Czemu mówi się że siła ciosu idzie z nóg jak to chyba nieprawda. Przecież gdyby tak było to pierwszy lepszy siłacz byłby mistrzem świata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Technika,spryt, wytrzymałość, szybkość, radzenie sobie ze stresem. wszystko to wpływa na walkę więc pierwszy lepszy siłacz nie będzie mistrzem świata :) w zawodach kto pierwszy znokautuje przeciwnika ale każdy stoi w miejscu i przyjmuje ciosy na szczęke bez żadnych bloków i uników może i tak ale myślę, ze to przeważnie wygrywałby ten co uderza pierwszy :) Siła idzie z całego ciała. Przenoszenie ciężaru,krawędziowanie,biodro,dodanie barku to wszystko sprawia, że ten cios coś waży :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie rozumiem połączenia na linii - siła ciosu z nóg ==== siłacz ?

siła ciosu ma przełożenie z pracy całego ciała - zachęcam do poczytania Najważniejszych Tematów Działu

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak siła ciosu idzie z nóg zobacz jakie nogi miał Tua albo Tyson, czy Pacman a Marquez robił ciężkie siady pierwszy raz przed walką z Pacmanem i go znokautował

ale po 1 technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Co masz na myśli mówiac cieżkie siady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dużo obciążenia mało powtórzeń

Long-time boxing trainers were stunned to see Marquez squatting extraordinarily heavy amounts of weight. Pacquiao trainer Freddie Roach has publicly questioned the transformation of Marquez's body, leading Heredia to threaten a lawsuit against Roach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Mam wątpliwości,że Marquez trenował,tak pierwszy raz.Fakt,był bardziej fizyczny.

Dla mnie,to bajka w takim stylu jak Floyd mówił,że nigdy nie brał koksu.

Fakt pierwszy raz tak przybyczył...Opłaciło się,kosztem obrony-pizza na twarzy.

Ale mam wątpliwości,że pierwszy raz tak trenował,to zawodowiec.Raczej bajka,by wkręcać jak zrobił tą muskulaturę.Oczywiście mógł sie bardziej na tym skupić,ale ja zdaje sie juz wcześniej widziałem taki trening Marqueza.

To tak jakby powiedzieć,ze Marquez pierwszy raz przed Paciem 4 zakoksował w życiu.


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2013-07-30 16:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Nie chcę robić nowego tematu, moje pytanie może albo i jest troszkę głupie, jako że mam 180 cm i ważę ledwo 60 kg mam szanse wyćwiczyć taką samą albo i większą siłe ciosu od kogoś kto ma np 165 i 60 kg wagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
Olek 2 to jest do wyćwiczenia technika gra dużo role treningi i jeszcze raz treningi i jest to do wyćwiczenia . mój trener waży ok.75 kg a ma siłę jak 100 bokser . :) "trening czyni mistrza" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam123456789
Czemu mówi się że siła ciosu idzie z nóg jak to chyba nieprawda. Przecież gdyby tak było to pierwszy lepszy siłacz byłby mistrzem świata
Czemu mówi się że prędkość samochodu idzie z mocy silnika jak to chyba nieprawda. Przecież gdyby tak było to pierwszy lepszy TIR byłby najszybszym pojazdem na świecie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Roman bardzo trafne

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bójka kliczki z chisorą na ibizie

Następny temat

Seminarium bjj z Joe Moreira 14.09-15.09.2013 Mikołów

WHEY premium