SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serie ze zmniejszonym obciązeniem!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17572

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
o to spoko czekam na plan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
ciekawy art lap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Wiem ze miałem to napisać wczoraj ale po siłowni i pracy to juz nic mi się nic chciało ale już pisze ten trening na bicepsa!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
-Uginanie sztangi stojąc seria ze zmniejszonym obciązeniem
( 3 podstawowe serie
-ja robiłem tak pierwsza seria 30kg x 8 pow.
-druga 40kg x8 pow.
-trzecia 50kg x max i tu jak kończyłem tą serie to kumpel ściągał mi po 5 kg z kazdej strony tak ze zostawało juz 40kg i mogłem dalej kontynułować ćwiczenie po wykonaniu max ilości powtórzeń tym ciezarem kumpel znowu ściągał po 5kg z kazdej strony i tym ciężarem znowu na max ilośc powtórzeń jaką jesteśmy w stanie wykonać)Dodaje ze zdejmowanie cięzaru powinno trwać jak najkrucej!
-Uginanie w oparciu o udo 12 10 8
-Uginanie na wyciągu z dołu ewentułalnie sztangielki jak ktoś ma siłke w domu 12 10 8
To by było tyle tak ja ćwiczyłem i było bardzo dobrze!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
Robilem cos podobnego na bicepsa :D
Robilem pierw od najwiekszego ciezaru do najmniejszego bez przerwy :) Miesnie zarabiscie piekly masakra!!
Ale narazie cwicze normalnie mam maly starz na to puzniej bede sie bawil w unowoczesnienia:D
Narazie zasady wiedri stosuje:D
Pozderka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Mówisz ze piekły po tym to je rozwala od środka a po dobrze wykonanym ćwiczeniu spiąć bicepsa to masakra dopiero!!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
Też od pn zacząłem takie serie - najpierw nakładam to co przeważnie biore na ostatnią serie - robie od 6 do 8 ruchów - i później tak 30 - 40 % mniej cięzaru i macham po 12 razy - zrobiłem tak w pn klatke i triceps.. dziś czuje że mocno popracowałem,

Oczywiście SOG :)

Zmieniony przez - lonas w dniu 2006-08-15 21:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
To wszystko przez to ze zniszczyliśmy prawie cały miesień poniewaz zwykły trening nie angarzuje wszystkich włukien więsniowych do pracy dopiero taki ekstremalny dla organizmu wysiłek potrafi je popudzić niemal w całości odrazu zaznaczam ze korzystając z tego treningu praktycznie nie ma szans zeby siła szła w góre te serie zostały stworzone do jak najszybszego przyrostu masy mięsniowej!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2236
trening rzeczywiscie dobry!!warto sprobowac
chociaz ja i tak jade HST

your body your choice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-08-17 21:02:37

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do sprawdzenia

Następny temat

Mięsnie brzucha na biodrach

WHEY premium