SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serie ze zmniejszonym obciązeniem!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17542

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
siema Locu
mnie to interesuje
sog dla ciebie :D spoko artykulik
myslisz ze jak dam to na pierwszym cwiczeniu wyciskania na plaskiej w ostatniej serii to dam rade wykonac nastepne cwiczenia tyle ze juz normalnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Powiem ci tak jak ja to zastosowałem ale tylko na jednym treningu to juz na skosie w góre było cięzej ale mięśnie były tak napompowane ze hej.Myśle ze następne ćwiczenie np.skos w góre lub w duł bedziesz w stanie wykonać z cięzarem 80%tego co na płaskiej!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Odświeżam Pozdro!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
czyzby ta część forum zanikała nikt nie czyta heheh:P

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
fajne.
sam pisałes ?
jak nie to źródło bo modzi do kosza to wyrzucą.
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
dobrze jest ale tez gdzies to czytałem >:)
pozdro.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Znaczy żródłem i pomysłem do napisania tego artykuły był miesięcznik Kulturystyka i fitnes bodajrze Listopadowe wydania ja to tylko troche streściłem>Myślałem ze taki artykuł moze się przydac bo jak by nie patrzył Serie ze zmniejszonym obciażeniem nie są prostą sprawa ale dają dobre efekty i zawsze ktoś moze się skusic i spróbować swoich sił na takim właśnie treningu!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49


Nice;]Zaj..iśćie wszystko opisane B.Ciekawe Masz -->Soga<--PoZdro

®ZjaVa®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ciesze się ze się wam podoba i moze przyczynic się do lepszego przyrostu masy mieśniowej!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
ok, tylko duzo bledow ort., az razi

poza tym trzeba podkreslic ze sa to metody stosowane tylko w niektorych cyklach przez zaawansowanych kulturystow. Niektore metody mozna czasem zastosowac w planach sredniozaawansowanych, ale sporadycznie.
Poza tym metody serii ze zdejmowanym obciazeniem stosuje sie glownie w etapie robienia gestosci, bo sa to metody zwiekszania intensywnosci ktore sprawdzaja sie najlepiej wlasnie wtedy.
Zazwyczaj w etapach budowania masy i sily stosuje sie progresje ciezaru.

ale fajnie ze zamiesciles, na pewno sie przyda.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do sprawdzenia

Następny temat

Mięsnie brzucha na biodrach

WHEY premium