SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serca indycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
To dodaje tylko węgle?

Cena jest nawet spoko ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jaką ilość kcal jadłeś wcześniej? Nie wystarczy tyle ile jest teraz?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Wolę indycze żołądki.
Jedyną skuteczną metodą ich gotowania jest szybkowar,garnek ciśnieniowy z którego wychodzą rozpływające się.
Myślę że i serca tak samo powinny wyjść.Póżniej najlepiej z ostrym sosem typu arrabiata je robię i brązowym ryżem.
Buraki dla zrównoważenia kwasowości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
domer
Jaką ilość kcal jadłeś wcześniej? Nie wystarczy tyle ile jest teraz?


Szczerze? masakra :D śniadania nigdy nie jadłem, o 12 duża kanapka, potem powiedzmy o 17 obiad i chyba tyle xd do tego kupa wody, oranżad i słodyczy...więc to będzie zmiana o 180 stopni :D

Oczywiście, że mi to pasuje ale czy wystarczy abym przybrał na masie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
student AWF
Wolę indycze żołądki.
Jedyną skuteczną metodą ich gotowania jest szybkowar,garnek ciśnieniowy z którego wychodzą rozpływające się.
Myślę że i serca tak samo powinny wyjść.Póżniej najlepiej z ostrym sosem typu arrabiata je robię i brązowym ryżem.
Buraki dla zrównoważenia kwasowości.


Szybkowar CHYBA mam;) jutro zobaczę ;p raz zrobiłem serca, nie wyszły mi i mi się odechciało eksperymentować xd ale na dniach kupię i znów spróbuję;)

A jakie żołądki ?kurze czy indycze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
indycze jednoznacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Skoro wcześniej jadłeś sporo mniej to też nie można od razu wchodzić na zdecydowanie większą ilość kcal. Zacznij od tego co jest teraz i ew. będziesz zwiększał z czasem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
oki oki :) a co jeszcze trzeba będzie tu dodać? żebym wiedział to potem tak zrobię;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
Jeżeli chodzi o to:


to wszystko ok, jedynie zwiększyłbym trochę węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Tą odżywką którą podałeś wyżej ?:) bo jeżeli dodam do każdego posiłku jakieś owoce/warzywa to chyba nie starczy;p


A tamta odżywka dodaje tylko węglowodany ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzania w szybkim tempie po przerwie

Następny temat

intermittent fasting dla początkującego

WHEY premium