SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serca indycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Kurde jeszcze jedno pytanie xd

Czy warto zainwestować w oliwę z oliwek za 20zł czy dodać zwykły olej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
Myślę że warto, ale jeszcze lepiej w orzechy lub masło orzechowe. Wydaję mi się, że lepsze źródło tłuszczy. Mówię na moim przykładzie, gdyż za bardzo nie przepadam za oliwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
tak szczerze to jeszcze nie jadłem masła orzechowego :)
okeY, więc w razie czego mogę zamienić oliwę na masło orzechowe ? tylko aby się tłuszcze zgadzały:)


A jeszcze jedno ;d chodzi mi o jogurt naturalny :) tylko ten powinienem pić? nie tych owocowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Dobrej jakości masło orzechowe jest bardzo drogie a z tego co pisałeś to masz ograniczony budżet. Oliwę z oliwek masz tanio w biedronce, do tego orzechy włoskie, pestki z dyni, wiórki kokosowe, siemię lniane, tłuszcze z jaj, mięs, nabiału, czasami trochę droższe migdały.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
tak tak, zapomniałem wspomnieć że mały słoiczek masła orzechowego to koszt około 10zł, z jogurtów myślę, że raz na jakiś czas można wypić owocowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Oo jaa... więc to nie dla mnie;D

Dobrze, wielkie dzięki ! :D

Zmieniony przez - XMasterX w dniu 2013-05-22 17:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Siemię lniane 1kg ok 5zł na serwisach aukcyjnych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Ey jeżeli chodzi o Olimp Carbo, to rozpuszczać w ciepłej wodzie, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie ma takiej konieczności.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
ja sypie 50g i rozpuszczam w 100-150ml (nie ma znaczenia jakiej) wodzie ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzania w szybkim tempie po przerwie

Następny temat

intermittent fasting dla początkującego

WHEY premium