SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serca indycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Mrożone od czasu do czasu też mogą być , choc wiadomo że świeże byłyby najlepsze

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Tylko skąd ja wezmę świeżą rybę ...:D trzeba się wybrać nad rzekę xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mrożone są ok, tylko zwracaj uwagę na ilość glazury. W Biedronce masz 5%. Większość tanich w hipermarketach 30% + takie dodatki fosforanów, że z ryby robi się gąbka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
A to jest gdzieś napisane ?

A jeżeli chodzi o dietę, czy warzywa i owoce są takie ważne ? bo mam już przez tydzień tą dietę i wgl warzyw nie jadłem;d no może jeden ogórek xd

A i jeszcze jedno :) w posiłku potreningowym mam 2 woreczki ryżu, czy dałoby się jakoś zamienić te dwa woreczki na jeden dodając coś innego ? bo trochę tego dużo ale skoro jest potrzebne to trzeba się przyzwyczaić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
warzywa i owoce to witaminy, jeżeli masz jakieś inne źródło to możesz spróbować to zastąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
tylko jakie może być inne źródło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
NA opakowaniu musi być napisana ilość glazury i ew. w składzie fosforany lub na jak nie ma to producent sie chwali dużymi napisami.

Warzywa przede wszystkim utrzymuja odpowiednia równowagę kwasowo-zasadową. Poczyja o tym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Pytałem się dietetyka i według niego ta dieta jest do kitu..za dużo białka itd;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie pamiętam ile masz białka ale na początku rzeczywiście miałeś sporo.

Należy też pamiętać, że podejście typowej osoby po dietetyce w stosunku do "sportowca" będzie zupełnie inne. Na studiach nie uczą tego jak powinno wyglądać żywienie sportowców. Jeżeli dietetyk sam się tym nie interesuje to może nie mieć pojęcia jak ułożyć rozpiskę dla takiej osoby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
1. Najpierw dokładnie umyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzania w szybkim tempie po przerwie

Następny temat

intermittent fasting dla początkującego

WHEY premium