SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arytmia serca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
szukalem takiego postu w wyszukiwarce, ale nie znalazlem, wiec postanowilem sam zaczac ten watek.....
mam kilka pytan i watpliowsci odnosnie tej choroby (zaburzenia). Nie wiem, czy mam arytmie, ale tak mi sie wydaje. Otoz siedze sobie spokojnie, np. na SFD i nagle niewiadomo skad serducho zaczyna mi walic na maxa, strasznie nierownoraz szybko, drugim razem wolniej i tak przez minute- czesto nawet krocej. Pozniej sie uspokaja, ale pa jakims czasie znowu to sie powtarza. Czasami mam takie cos raz na tydzien, innym razem 3, 4 razy dziennie. Czy to jest wlasnie arytmia? Czy wogole moze dotyczyc mnie w wieku 15 lat (bo tyle wlasnie mam). Mzoe to jest cos na tle nerwowym, bo ostatnio ma powody do nerwow. Wczoraj, jak palilem ziolo (2-gi raz) to mi tak zaczelo walic, ze sie zdolowalem na maxa. Ogolnie nie pale, ani szlugow, a ziolo tak jak pisalem wczesniej, zapalilem dwa razy.Nie piszcie, zebym poszedl do lekarza, bo napewno pojde jak najszybciej.
Chcialbym jeszcze wiedziec czym moze sie skonczyc taka arytmia. Zawalem? No nie mam pojecia co jeszcze wymieniac. Jestem troche spekany, bo to mi sie zdarza coraz czesciej. Na poczatku myslalem, ze mi sie zdjae, pozniej pomyslalem, ze to moze ze zmeczenia, ale to jest za czesto.
Aha, jeszcze jedno. Gdyby sie okazalo, ze to jednak arytmia, to moglbym noramlnie cwiczyc, uprawiac sporty...???
Qrcze, ostro spekany jestem.... Prosze napiszcie cos na ten temat jak najszybciej, bo zaraz wykituje ze zdenerwowania...

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 855
Marta sorry, ale to było już 11 lat temu... Ten człowiek zamiast 15 ma już 26 lat, więc przez ten czas na pewno dowiedział się co mu jest...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Jak komus sie bedzie chcialo, to niech napisze troche wiecej o tej chorobie, jak sie ja leczy, itd...

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
niech ktos napisze, blagam Was......

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to może (ale nie musi) być arytmia. arytmia ("a" - przeczenie) to każde zaburzenie prawidłowego, regularnego rytmu serca.
nie da się tego zdiagnozować i leczyc przez internet, musisz isc do lekarza, zrobic podstawowe badania (EKG, krew).

w czasie takiego napadu spróbuj wykonać głęboki, spokojny wdech.

p.s.
nie wymagaj szybkiej odpowiedzi w nocy, po 10 minutach.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
sorka, ale zrozum, ze bylem ostro spekany.
wiem wiem, do lekarza na pewno pojde, tylko chcialbym sie nieco dowiedziec o tej chorobie.

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
o jakiej chorobie?
byc może nie ma żadnej choroby, a może jest...
ja Ci tego nie powiem.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
czy jest, czy nie, to poprostu bede madrzejszy A jak bede wiedzial, to moze sie uspokoje

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
To mi raczej wyglada na schizy po zielonym ,hehe. Sadze, ze powinienes jeszcze poczekac z ziolem, bo jestes mlody, a twoja psycha jest jeszcze bardzo plastyczna i podatna na wkrety. Po ziole arytmii nie dostaniesz, tego mozesz byc pewien. Jezeli zauwazasz jakies niepokojace objawy to idz do lekarza...

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
ale pisalem juz, ze mialem takie cos przed dytm ja zajaralem 1-raz w zyciu (a tak wogole, to jaralem dwa razy) i na pewno to nie byly schizy...

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Wiec uwazasz, ze dostaniesz od kogos tutaj rade typu "pij przez dwa dni soczek z marchwii i na pewno przejdzie", albo cos podobnego? Jak masz probelm ze zdrowiem to szukaj rozwiazania u lekarza, a nie w internecie, tutaj nikt Cie nie zbada ani nie przepisze lekow.
A post ktory wczesniej napisalem traktowal o tym, ze serce nie szaleje bezposrednio po ziole, tylko tak sie wydaje co bardziej schizogennym jednostkom i arytmii od palenia sie nie dostaje.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krótko. Na poczatek jak nie chcesz isc do lekarza. Duuuza dawdka Magnezu 400 mg dziennie pezz 3-5 dni potem do 200-300. Jesli nie przejdzie do lekarza.EKG stadardowe. Jesli nic nie wykryje - EKG typu Holter. Tam juz nic nie oszukasz... Poza tym ziólka w tym wieku??? Rozumiem 50-60 70 latek to wtedy owszem. Ja ma po 30-stce i odziwo nie brałem.Poza tym nie wierz,ze to swinstwo nie uzaleznia...

Primum non nocere...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w dolnej części kręgosłupa

Następny temat

2 pytania o stawy

WHEY premium