SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arytmia serca a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 210
Witam wszystkich forumowiczów, sprawa jest taka, że od 3 lat mam arytmie serca i lekarz zakazał mi uprawiać sport, ale mimo wszystko uprawiam go bez przerwy. Gram w piłkę ( 4 razy w tygodniu w klubie ) i 3-4 razy w tygodniu chodzę na siłownie od roku . Podczas wizyty lekarz mówi : "dobrze że nie uprawia Pan sportu bo są poprawy" co dla mnie jest śmieszne ;D chciałem zacząć brać jabłczan kreatyny, ale troszke obawiam się skutków. Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6389 Napisanych postów 75358 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631780
Jeżeli lekarz zakazał Ci uprawiania sportu,to chyba nie myślisz ,że ktoś w tym dziale będzie brał odpowiedzialność za Twoje zdrowie i będzie proponował Ci suplementacje kreatyną?
Moja rada -wybierz się na konsultację do lekarza sportowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1053 Napisanych postów 21935 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336975
j/w
poszukaj bardziej rozgarnietego lekarza,
ciekawe co by powiedział ze jednak ten sport uprawiasz?? moze stwierdził by wtedy ze stan zdrowia jednak sie pogorszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 210
Tak rozumiem, ale jeżeli po 6 dniach w tygodniu uprawiania sportu wbrew zakazowi widac poprawe to jak to odczytac? Z tymi lekarzami tak jest ze jeden mowi swoje a drugi co innego. Postaram sie wybrac do tego lekarza sportowego ale czy kreatyna moze jakos wplynac na moje serce?

Zmieniony przez - mikiwtp w dniu 2012-12-24 00:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41976
Nikt nie wie co Ci się może stać, idź pierw na konsultacje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA GOLD AMIX

Następny temat

Gainer - AMIX CarboJet Gain

WPC zestaw