SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arytmia serca a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
Witam wszystkich forumowiczów, sprawa jest taka, że od 3 lat mam arytmie serca i lekarz zakazał mi uprawiać sport, ale mimo wszystko uprawiam go bez przerwy. Gram w piłkę ( 4 razy w tygodniu w klubie ) i 3-4 razy w tygodniu chodzę na siłownie od roku . Podczas wizyty lekarz mówi : "dobrze że nie uprawia Pan sportu bo są poprawy" co dla mnie jest śmieszne ;D chciałem zacząć brać jabłczan kreatyny, ale troszke obawiam się skutków. Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jeżeli lekarz zakazał Ci uprawiania sportu,to chyba nie myślisz ,że ktoś w tym dziale będzie brał odpowiedzialność za Twoje zdrowie i będzie proponował Ci suplementacje kreatyną?
Moja rada -wybierz się na konsultację do lekarza sportowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
j/w
poszukaj bardziej rozgarnietego lekarza,
ciekawe co by powiedział ze jednak ten sport uprawiasz?? moze stwierdził by wtedy ze stan zdrowia jednak sie pogorszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
Tak rozumiem, ale jeżeli po 6 dniach w tygodniu uprawiania sportu wbrew zakazowi widac poprawe to jak to odczytac? Z tymi lekarzami tak jest ze jeden mowi swoje a drugi co innego. Postaram sie wybrac do tego lekarza sportowego ale czy kreatyna moze jakos wplynac na moje serce?

Zmieniony przez - mikiwtp w dniu 2012-12-24 00:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Nikt nie wie co Ci się może stać, idź pierw na konsultacje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement na masę

Następny temat

Gainer - AMIX CarboJet Gain

WHEY premium