SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arytmia a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Witam
Mam pytanie czy mogę w jakiś sposób ograniczyć trening obwodowy (albo wcale go zmienić) ponieważ podczas robienia pompek,przysiadów,podciągania się na drążku duszę się,mocno mi bije serce i chce mi się wymiotować. To raczej nie pomaga mi na zdrowie jeżeli mam problemy z sercem
Mój trening ma 9 ćwiczeń i nawet jeśli odpoczywam pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami przy zaczynaniu 3 obwodu źle się czuje.
Mam 17 lat 175cm i 59kg. Trenuje od prawie 2 miesięcy ale obwodowy zacząłem 3 tygodnie temu. Dopiero jak wliczyłem 3 obwód zacząłem się źle czuć. Ogólnie po zrobieniu 2.5 obwodu (bo wymiękam przy 3) serce potrafi mi bić nierówno przez 2 godziny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Warto byłoby zrobić podstawowe badania: krew, mocz, ekg no i pewnie próbę wysiłkową. Skontaktuj się z lekarzem rodzinnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Jestem trochę dalej bo byłem już u lekarza rok i 2 temu i wszystkie te badania miałem zrobione. Ogólnie wyszło że mogę ćwiczyć ale nic ciężkiego. Na zwolnieniu z w-f mam napisane "Zwolniony z zajęć w-f z ciężkich ćwiczeń fizycznych (biegi długodystansowe)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Badanie wydolnościowe miałeś robione?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Miałem ale lekarz powiedział że jest zły wynik bo byłem dodatkowo chory. Ogólnie wyniki moich badań są dobre ale i tak nie wolno mi się bardzo męczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
To jak ograniczyć to jakoś czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Skoro masz chore serce i nie możesz się przesadnie męczyć, to rozumie się to samo przez się, że siłownia odpada. No chyba, że chcesz przedwcześnie zjechać do bazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
To słabo. Ale na wf każą mi normalnie ćwiczyć tylko nie mogę tam biegać. Podczas niektórych ćwiczeń na siłce nie męczę się bardzo. Może mógłbym je robić a tamte cięższe ograniczyć żeby wysiłek był umiarkowany. Tylko czy taki łatwy trening był by choć trochę przydatny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
To jest Twoje zdrowie i Ty decydujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To wykonaj badanie kiedy będziesz w pełni swoich sił aby wyniki były wiarygodne. Poza tym lekarz prowadzący jeśli ma zastrzeżenia co do Twojego zakresu aktywności fizycznej powinien określić jej granicę po konsultacji ze lekarzem medycyny sportowej.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łzawiące oczy i zatkane uszy

Następny temat

Ból barku

WHEY premium