SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLES/Dziennik tr./ Mistrzostwa Polski 2009 - trenujemy ostro

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna sylwetka, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
od momentu robienia fotek w przedpokoju , poszło troche do przodu, jest ciężko z Tego powody że muszę masę mięśniowa jeszcze robić i spalać tłuszczyk.. ale i tak jestem zadowolony w porównaniu z Tym co było na poczatku listopada..

Dziś niedziela.. bedą same aeroby godzinka łącznie - pomieszam sprzet żeby było lepiej ( to zalecenie i wskazówka od W.Nadolskiego ) ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
Poniedziałek był mocno oblegany na siłowni.. wiekszość oczywiście robiła klaty hehe

Pobudka 7.20 ( tzn. o 2 giej w nocy obudził mnie Filip mój 7 miesieczny synek - nie mógł spać) ale w nocy jak mnie obudzi to zawsze skocze do kuchni i kufelek białeczka do brzuszeczka pójdzie..
No dobra.. po porannym o 7.30 izolacie pojecjechałem na nasz miejski bazar i zakupiłem 60 szt jajek gigantów ( to tylko na 7 dni - czasem krócej) i kupiłem 3 kg płatków owsianych ( płatki na 25 dni jakieś)
8.30 zjedzony omlet i reszta tabsów.

Dziś robiłem nowy trening, intensywność troszke wyższa niz poprzedni. powoli musimy utwardzać muskuły.

TRENING 17.00 ( CIężARóW NIE NOTUJE ,są DLA MNIE MAłO ISTOTNE)


Plecy:
1.ściąganie drążka do Karku + sciąganie drążka do ud -stojąc 3x12-15 .. SS..
2. Ściąganie vki z góry do klatki + klęczac ściąganie troczków do kolan 3x12-15 ..SS..
3. wiosłowanie Hantla w opadzie tułowia 4 x 12-15 (*2) (seria ze zmniejszanym obciązeniem

tutaj wypijam 25 gram Vitargo z bcaa 5 gr i glutamina 5 gr

Potem 45 min aerobów rower + elipsa tetno 125-135 ud/min

tu kolejne 25 gram VITARGO z BCAA I GLUTAMINA..

O 18 stej byłem ju z w sklepie.. czynne do 21 szej zaraz zamykam i spadam na małe zakupy, jutro trening o 8.00 bo dłogo w pracy siedze.. pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
Piątek był dniem gdzie cały dzień spędziłem w trasie, załatwiałem sprawy w WAWIE, ale pojemniki z jedzonkiem zabrane ze soba wiec nie było tragedii, wróciłem zmęczony , koło 1 szej w nocy poszedłem spać.. sobota 8.00 juz w klubie, znajomy właściciel Ostrowieckiego klub daje mi klucze i wchodze grubo przed otwarciem.. bo od 10 tej do 20stej siedze w sklepie..trosze póżniej klepne co było na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
Witam, w pracy coś sie internet na centrali popsuł i nie ma jak pisać postów, za dwa tygodnie debiuty a forma coraz lepsza.. mam nadzieje że żadna choroba typu przeziębienie mnie nie pokona, ale gardło troche boli... za dzień dwa uzupełnimy dzinnik i bedzie wszystko na bierząco..pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
Dzis sobota, internet uruchomili- wreszcie, własciciel siłowni na któej trenuje dał pomysł nakręcenia moich treningów, oczywiście pomysł przeszedł, bedzie mnie kręciła profesjonalna ekipa z lokalnej telewizji.. wiec urywki wrzucimy na YOU TUBE i tu taj też.

Ostatnio konsultacje przeprowadziłem z moim przyjacielem Darkiem Brzezińskim i wspólnie doszlismy do porozumienia że musze dołożyć troche wegli do diety wiec moje racje żywnościowe troszke podrosły..trzeba ochraniać mięśnie przed kataboizmem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
o to ja bym mial bardzo wazne dla mnie pytanie.Mianowicie duzo biegam i cwicze na silowni dokladnie to bigam na dlugie dystanse 1h 5 dni w tyg. i 5 dni cwicze na sikowni.I tu moje pytanko jak najlepiej to rozplanowac bo chcialbym przybrac na masie miesniowej i w maire mozliwosci nie odpuszczac biegania a slyszlem od wielu ze jak bede tyle biegal to miesni nie zrobie :/ no zamiast biegania moze tez byc basen.Bo do tej chwili biegalem przez silownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
brawo byku za to co już osiągnołes ;)
bede sledził ;)
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694
Spoko że będą filmy, a na początek wrzuć może jakieś aktualne fotki :) z tego co widziałem na siłowni i w sklepie to chyba trochę się zmieniłeś :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Witam!

Bardzo fajny dziennik się zapowiada.

Będę zaglądał/ pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawroty Głowy.

Następny temat

Trening na MASE z priorytetem na klate co o tym sadzicie??

WHEY premium