SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SLAVJAN / DZIENNIK sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
to mozesz zaczac od 3200kal jak bedziesz trenowal tak jak piszesz to poleci spokojnie
ale ta kielbase i parowki to zamien na mieso to prawie taka sama cena wiec niewidze problemu,a ze niejestes juz dzieciak na utrzymaniu rodzicow to kupujesz to co chcesz
zrob tak jak ci m,owie i bedziesz zadowolony, przypilnuj miski, nipodjadaj i rob aero i cwicz i efekty beda bardzo zadowalajaCE, ALE PAMIETAJ NA TEGO TYPU DIETACH PODJADANIE DROZDZOWEK TO NIEPOROZUMIENIE TOTALNE
a diete dziewczyny daj do dzialu odzywianie lub odchudzanie tam sprawdza ta jej diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
w wegetarianskiej to jajka, rybki sery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Ryby to też mięso ale jajka i sery to jaknajbardziej. Dobrze też wykorzystać białko roślinne w odpowiednich połączeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trening jak i podejście do niego beznadziejne. Machając 100 powtórzeń poprawisz wytrzymałość a Tobie chyba zależy na zgubieniu smalcu. Jakie masz możliwości sprzętowe? Może pora kupić karnet na siłownię?

Proste FBW załatwi sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
7:20
WPC80 4 łyżki ostrowii 166 kcal
szklanka mleka 120 kcal

9:50
250 g kiełbasy 525 kcal 30 g białka 55 g tłuszczu (już zjadłem o 9:50 więc nie wywalę jej już niestety)

12:50
tuńczyk w oleju 321 kcal
50 g orzeszków ziemnych 275 kcal 26 g tłuszczu

15:50
8 jajek 60 białka 602 kcal 48 g tłuszczu
2 łyżki oleju 240 kcal

18:50
4 jajka 30 białka 302 kcal 24 g tłuszczu

21:50
tuńczyk w oleju 321 kcal
50 g orzeszków ziemnych 275 kcal 26 g tłuszczu
2 jajka 15 białka 151 kcal 12 g tłuszczu

3197 spożycia

Co do treningu to od poniedziałku chyba pójdę na siłkę. Trening sobie wezmę z tego artykułu o CKD po prostu i dopasuję odpowiednio do danego dnia.

Możliwości sprzętowe w tej chwili niewielkie. Jedna ławeczka, jeden drążek, dwa gryfy do sztangielek i trochę ciężarów. Mam też Orbitrek.

Zmieniony przez - Slavjan w dniu 2010-08-20 11:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Warzyw dodaj do diety i to sporo. Orzeszki ziemne wywal i daj orzechy włoskie/laskowe. Gdy zjadasz 8 jaj w posiłku to nie dodawaj już tłuszczy.
Tuńczyka w puszce ogranicz na rzecz surowych (przed przetworzeniem ofc) ryb.

Co to za olej? Kup oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin).

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-08-20 11:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
warzywa to podstawa i nawet niezwrocilem uwagi ze ich niema, oliva tak jak ci pisalem i hubert pisze i daj jakies mieso, jak idziesz do sklepu to kup sobie na pare dni miesa i niebedzie problemu ze niema co jesc, ja tak zawsze robie ze na caly tydz kupuje zeby niezabraklo, jak chcesz miec dobre efekty i staly postep to sie troche musisz do tego przylozyc, a ty chcesz isc na skroty, kielbasa ryba z puszki itd
mi osobiscie tuna z puszki nieprzeszkadza sam jadlem z rok czasu codziennie po jednej puszcze i nic mi niebylo od tej niby rteci ale dobrym rozwiazaniem jest makrela lub losos ale i inne ryby mintaj itd
piers z kury mozesz gotowac piec, a nawet na tej diecie smazyc ale bez panierki, tak samo z karkowka czy schabem, staraj sie urozmaicac zeby bylo mieso, jaja, ryby a nie ciagle jak sie uwezmiesz na jedne jajak i tuna z puchy to caly dzien na tym, taka dieta ci szybko zbrzydnie
orzeszki ziemne sa najslabsze ale ja je mieszalem robilem se taki miks ziemne, wloskie, pestki dynia, pistacje laskowe i takie jadlem

jak masz orbitek to bardzo dobrze bo masz na czym robic aeroby a jak reszty sprzetu niemasz to na silownie i po problemie, masz co zwalac ale jak efekty beda to i checi do wszystkiego bedziesz mial tylko PILNUJ MICHY TO PODSTAWA cwicz i krec aeroby

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-20 13:22:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Byłem dzisiaj na siłce. Mega się styrałem. Chyba z 2 godziny aerobów w sumie, poprzedzonych godziną ćwiczeń siłowych. Jechałem dużymi ciężarami, mała ilość powtórzeń, krótkie przerwy między seriami. Jeśli chodzi o nogi - nie wiem czemu, bo nigdy ich nie ćwiczyłem jakoś szczególnie - brałem maksymalne ciężary z przyrządów. Może dlatego, że od długich lat dźwigam na sobie dziesiątki kilogramów tłuszczu, a może każdy tak ma i sobie ubzdurałem że to dużo.

Zrobiłem ćwiczenia na brzuch, plecy i nogi. Plecy jakoś cieniarsko styrałem, widać że mam mega słabe. Brzuch o dziwo ładnie szedł.











Znalazłem jeszcze takie fotki. W slipach niestety nie mam (chociaż może to i lepiej hehehehe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
po takich fotkach to nic nam
tu masz pokazac jak wygladasz a nie jak grasz w bilarda czy na trawce z girl
zrob normalne foty to sie ci cos wiecej p[omoze a tak to wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200




Znalazłem taką fotkę. To sprzed tygodnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój 4-dniowy plan do oceny

Następny temat

Nowy plan treningowy [act]

WHEY premium