SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SLAVJAN / DZIENNIK sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
W końcu z braku laku (gotówka się kończy) moja dieta wygląda następująco :

1 - 10:00
4 jajka 332

2 - 13:00
Ser pleśniowy lazur 359
Sok marchwiowo-bananowy 520
150 g ciastek 784

3 - 17:00 przed treningiem
50 g chrupkie pieczywo 116
4 łyżki masła 408
zupa kalafiorowa
zupka chińska 270

4 - 20:00 po treningu, przed snem
zupa kalafiorowa
zupka chińska 270

3059 spożycia
3055 zapotrzebowania
BILANS 0

Wiem że to kijowa dieta, ale najlepsza jaką udało mi się dzisiaj wymodzić z tego co mi jest dostępne. Wiem że nie powinienem jeść ciastek, no ale skoro już je zjadłem to zapisuje je w diecie. Zupki chińskie to z braku laku - nie stać mnie na idealną dietę w danym momencie.

Mam zamiar teraz nakręcić swój metabolizm większą ilością kalorii (bilans 0) bo do tej pory jadłem tak skromnie, że pewnie mi nieźle metabolizm zblokowało.

No i jeszcze jedna ważna informacja, przy dzisiejszym ważeniu ważyłem już 110,9 kg czyli spadł kolejny kilogram

Jutro bardziej się wezmę za michę, kupię tanie i zdrowe produkty, bo dzisiaj to kaszana po całej linii. Pocieszam się faktem, że chudnę w oczach.

Zaraz zaczynam trening - pompki, przysiady, brzuszki, a potem 30 minut wbiegania po schodach (ze stoperem, tak żeby było 30 minut samego wbiegania na górę) no i w domu 30 minut skakania "na skakance" (w cudzysłowie, bo skakanki nie posiadam hehe muszę skakać bez niej) intensywnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój 4-dniowy plan do oceny

Następny temat

Nowy plan treningowy [act]

WHEY premium