SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SEBASTIAN KOWALSKI - DEBIUTY 2015

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
45min aero na czczo

po robocie o 21 polecą BARKI

Minął pierwszy tydzień waga 96,8kg czyli -2,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Wody odeszły czyli niedługo rodzimy.Zejdą kolejne gramy ale smalcu.Idziemy tą drogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3627
z dnia na dzień widać, że wszystko idzie w bardzo dobrą stronę.

go hard or go home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Seba musi iść .ty zrobiłeś mała czystkę na Poznań więc teraz nie poleciało tak jak u arnolda np więc małymi kroczkami wg zaleceń bo szkoda masy.panikować nie będziemy bo jesteśmy profeska .To początek redukcji i ze spokojem dobrniemy do końca a i tak będziemy sie jeszcze widzieć ,robićkorekty i szlifować pozowanie które i tak masz juz dośc dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Jest konkretny cel, ja robie swoje i tyle, czuje że wpadam w trans, poprostu się budzę i zaczynam aeroby czasami nawet jeszcze na pół przytomny potem jedzenie i tak dalej. Bedzie dobrze bo musi byc dobrze i tyle. Narazie nawet głodny nie jestem, także taka redukcja mi odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
To tylko narazie .27 grudnia się zacznie.Ale spokojnie.Dokładamy cardio Reszte zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Jakiś niekorzystny biometr chyba dzisiaj, trening w sumie bez szału i polotu. Zrobiłem NOGI i popieściłem troche łydke nawet. Artur obciął mi dziś troche jedzenia także musiałem moją porcje izolatu po treningu oddać Natalii , kcal w dół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Wigilijne aeroby na czczo zrobione 45min, mała zmiana w diecie a waga już w dół 95,4kg. Jutro tez tylko aeroby, siłownie pozamykane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Przetrwałem wigilie bez podjadania, myslałem ze bedzie gorzej, dziś 45min aero na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3627
no białeczko po treningu idealne. jak już poczułam się lepiej.

go hard or go home.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PAWEŁ BISZ - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1.

Następny temat

MIKOŁAJ LUDWIN - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1

WHEY premium