SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAMOOBRONA A KONSEKWENCJE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88634

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Ale mi akurat chodzi o to że ofiara może stać się osoba która napadła i ponieść kare zamiast sprawców, jakie masz na ten temat zdanie?

Jak mam to rozumieć ? Chodzi Ci o ofiarę która się broniła i dała oklep napastnikom ? Jeśli to miałeś na mysłi to powiem tak:
Jeśli zostajemy napadnięci i się obronimy, to nawet jeśli zostawimy napastników broczących krwią na asfalcie to powinniśmy to zgłość na policje (jako pierwsi), wtedy ryzyko że z poszkodowanego staniemy się ofiarą bardzo maleje.

Zmieniony przez - pea20 w dniu 2006-02-09 22:09:26

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
O to mi właśnie chodziło
Oki teraz kminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Dzis bilem sie z kolesiem, podskoczyl jego kolega, popchnolem go zachaczyl o czyjes nogi za***al glowa w sciane wstrzas muzgu tamten pierwszy rozwalony luk brwiowy jak to zglosi ten co przyszedl pomuc koledze to bede mial jakas lipe??

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
napisal eska ze nei zglosi:) ale i tak napiszcie co mi za to grozi

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 204
gośc mnie zaczepił na dyskotee uderzył mnie pierwszy a ja poźniej go zlałem dośc poważnie przyjechała policja i karetka go wzieli do szpitala na intensywną a mnie na dołek na 48 godzin.I teraz czekam na rozprawe w której jestem oskarżony:/

"...strzał słowem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
BRAWO !!! Pewnie jeszcze zrobiles to przy swiadkach??? i czekales z duma na twarzy na przyjazd policji???
co zrobic?? Hmmm
Tłumacz sie ze on Ciebie zaatakował a Ty sie broniles
Opowiadaj ze bales sie go itd... dobrze byloby wspomniec ze odgrazal sie ze krzyczal ze Cie zabije itd

a moze atakowali Ciebie jego koledzy??
To byloby pomocne rowniez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 204
no nie dko konca było tak ze czekałem na policje , uciekłem z tamtego miejsca a jak widziałem ze radiowóz podjezdrza po mnie to czekałem

"...strzał słowem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
to jest normalne jak juz zrobisz ten ruch to zawsze dopadna cie konsekwencje ale jak mu nie pie.... to bedziesz tego żałował ale honor czasami jest wazniejszy niz konsekwencje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Artur:

Podrośniesz-zmądrzejesz. Honor? Mam na tyle wysokie poczucie godności-że zaczepki jakiegoś, przegranego życiowo, żula nie są w stanie mnie urazić. To Ty masz problem z poczuciem honoru-skoro byle jaka zaczepka spowoduje, że z pianą na pysku polecisz się tłuc.

Gdy juz wiec mniej wiecej załapiesz czym jest honor-to rozważ sobie pojęcie "konsekwencji". Zycze owocnego myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 586
Cześć
A ja mam tylko jedno pytanie: Czy po uderzeniu kolesia,który Was zaczepia, nie ma żaden z Was żadnych hmm powiedzmy obaw,że naprawdę może wyrządzić mu sporą krzywdę, np. uczyni go inwalidą???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate czy może coś innego?

Następny temat

Najlepsza samoobrona!!!!!!!!

WHEY premium