SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAMOOBRONA A KONSEKWENCJE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88643

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z polskim prawem niczego nie możesz być pewny, ale raczej by go nie wsadzili.

Wszystko to sprawa wyboru.
Wróciłem z obozu zimowego KK, gdzie zdałem na 10 KYU Mój następny cel, zdać na 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Jak Cie zaczepią starsi a masz kose (zakładam że zawsze masz bo takie mamy czasy) to dźgaj ich po głowach. Policja i tak Cie nie znajdzie bo to buce. A potem zadowolony kładziesz się spać i czekasz na następnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh, kadett, kosy nigdy nie nosze. Gdybym na przyklad dzgnal kogos i przez to on zginal, to wyrzuty sumienia itp. Wiem ze to on pierwszy zaatkowal, ale zycie ludzkie to nie zabawka. Wole polegac na wlasnych raczkach, nozkach i glanach

Podazanie droga Budo jest jak wspinanie sie na urwisko - ciagle w gore bez odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
HEHEHE chlopaki jaja se robicie a widze ze nawet nie wiecie ze jesli cos trenujesz to jezeli uzyjesz tego w bujce (nie mowie o pilce noznej ale o sztukach walki/samoobronie tec.) i jemu cos sie stanie to masz przesrane bo uzyles nazedzia obrony niewspomiernego do ataku I to sa najwieksze jaja w tym kraju ostatnio goscia z boxu skazali na zawiasy za to ze gdy zostal zaatakowany przez 3 kolesi dwuch ciezko pobil 3 pozwolil zadzwonic po karetke i sobie poszedl... no coz mial pecha bo koles mu sie bardzo dobrze przyznal a kolo oprocz po karetke zadzwonil po paly i kolesia zwineli zanim na chate dotarl... podobno takich przypadkow bylo wiecej podobno (niewiem na pewno jedna babka ktora uczesczala na kurs samoobrony musiala wyplacic kolesiowi odszkodowanie za uszkodzenie genitaliow gdy ten sie do niej dobieral... po prostu no comments)

Bo to zła kobieta była

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety, polskie prawo ma pelno luk...:( Czyli mozna sie obronic, ale tak, aby nikomu krzywdy nie zrobic? To w takim razie mozna jakies unieruchomienie zastosowac i poczekac az radiowoz przyjedzie?

Podazanie droga Budo jest jak wspinanie sie na urwisko - ciagle w gore bez odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
Nie ale bo widzisz jak mi wyjasnisz jak unieruchomisz powiedzmy 2 typow naraz jak nie jestes mega masterem to jest to fizycznie niemozliwe a jesli zastosujesz powiedzmy judo i typowi zlamiesz reke to odpowiadasz za to przed sadem moja rada taka wal po mordzie (najlepiej w podbrudek) az KO bedzie i *******....j z tamtad jak humanitarny jestes to po karetke dla chlopakow zadzwon

Bo to zła kobieta była

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli w polskim prawie sa az takie luki??!! Ale w takim razie policja moze tak czy siak mnie znalezc, nie? A jak przez to KO sie za baardzo napastnikow uszkodzi? Ale jesli bedzie easy mode i bedzie jeden, to unieruchomic mozna.

Podazanie droga Budo jest jak wspinanie sie na urwisko - ciagle w gore bez odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
A napdl cie kiedys samotnie idacy kolo??? bo mi sie nie zdarzylo a jak juzmi sie zdarzy to bede spiedzielal ile sil w nogach bo gos prawdopodobnie ma:
a) niespodziewajke w postaci klaki///kosy//kastetu itp
b) jest emerytowanym mistrzem swiata we wszystkich sztukach walki i jest zaginionym uczniem bruca lee
c) PLECY :((


Bo to zła kobieta była

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Calkiem ciekawa rozmowa:) Ja zastanawiam sie w jakich okolicznosciach prawo stwierdza ze dzialasz z przedluzeniem lapy? Gdy jestes zawodowym bokserem to napewno z miejsca masz juz w ten sposob prze***ane, a w przypadku innych sztuk waliki kiedy sad orzeka iz twoje rece sa niebezpiecznym narzedziem?

KICKBOXING uber alles:)

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
niestety zawsze gdy cos trenujesz nawet gdy trenujesz samoobrone dla kobiet smutne ale taki kraj masz dobry podpis ale dlaczego po swinskiemu napisany?

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate czy może coś innego?

Następny temat

Najlepsza samoobrona!!!!!!!!

WHEY premium