SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAMOOBRONA A KONSEKWENCJE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88639

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"Zamiast napaść na mnie to dostałem kalsyfikacje pobicie ze skutkiem smiertelnym i to jest żenada " - nie opowiadaj bajek.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
taki własnie mi wlepili ... ale kolesie zyja i maja sie zdrowo...policja to pedały i trzeba im wybaczyć.Przez tych patafianow musiałem znosic izbe dziecka i izbe wytrzezwien...pozdrawiam emate

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"i szedłem sobie wolniutko spacerkiem z oblewania egzaminów juz całkiem trzeźwy " - i za to byleś w izbie wytrzeźwień....?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Drogi jakrycu!!!byłem trzeżwy i czółem sie dobrze,ale w mojej krwii było 0,6promila więc się nadawałem.Za wybicie zębów jednemu z tych typów własnie taka klasyfikacje dostałem "Ze skutkiem smiertelnym".Może to póxniej poprawiono ale jak mnie wzieli na komisariat traktowano mnie jak morderce i wszytko było po***ane.Na drugi raz wiem że jak mam kogos nap*****lac to tak żeby nie pamietał kto go pobił...wy chyba nie mieliście porblemów z tegoz tytułu więc po co te forum???Bądż chłopakiem 16 letnim i bierz udział w bójce i wybij zeby kolesiowi to zobaczysz sam kto okaże sie poszkodowanym a kto winnym...Nie mam do was pretensji o wasze niedowiarstwo ale tak bywa...pozdawiam emate

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
sciema jak nic kumpel w piatek poprzedni tyupowi reke zlamal ale masz racje to ty tu jestes fajterem roku wogole jestes moim idealem i uwaga dla ciebie za haslo sam policja pedaly niedostaniesz sogow juz teraz co najwyzej moge ci powiedziec sam jestes pedal... i nie ma czegos takiego ze kolesie przezyli a dostales kate\orie "pobicie ze skutkiem smiertelnym" gdyz jak sama nazwa wskazuje jest to rodzaj pobicia gdzie ofiara zostaja ranna smiertelnie tudziez ponosi smierc na miejscu wiec stay jeszcze napisz moze ze ci dalie kategorie napad z bronia w reku bo miales linijke szkolna w rekach

odpowiem ci innym znamym tekstem bogusia: neichce mi sie z toba gadac.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ściemniasz.
"miałbys uszkodzenie ciała", a nie "pobicie ze skutkiem śmiertelnym".
zastanów sie: zeby był skutek smiertelny to musi być ..... no właśnie ..co?
chyba smierc, nie?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
eee...dajcie mu już spokój. Kolejny niedowartościowany nastolatek w pogoni za sogami i mocnymi wrażeniami na ekranie monitora. Pewnie się obrazi i już nie wypowie na forum. Jak nam smutno...

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
taaak emate przepraszamy kurde gdzie on te 6 sogow dostal chyba w humorze

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
yyyy stary...nie wymagam od was sogaczy bo ich nie potzrebuje poprostu a wyzywac tez sie nei będę bo mogę to zrobic na boisku grając w piłke czy tez na siłowni podczas treningu...Bylem tego dnia nie tyle pijany co oszolomiony całym zdarzeniem ale jak mi mówił pałarz tegoż samego dnia ze skutkiem smiertelnym była to kalsyfikacja kiedy tamten miał wybite tlyko zęby...Hmmm nic dodac tu nie moge więcej bo nic więcej nie wiem...ale moze powiecie jak mozna w******lic komus żeby nie ponieść kosekwencji???

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
bij po kolanach tam najmniej sladow zostaje poza tym uwiez nam ze skutek smiertelny to smierc przeciwnika boshe czy to tak trudno zrozumiec??

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate czy może coś innego?

Następny temat

Najlepsza samoobrona!!!!!!!!

WHEY premium