SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAMOOBRONA A KONSEKWENCJE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88628

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Borowik a wiesz jaki jest ciag dalszy tego co masz pod listem?

i chodzibym szedl ciemna dolina zla sie nie ulekne... bo ja jestem najwiekszym s****ielem w tej dolinie

nie ważne są metody ale rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
to jest z Biblii, psalm Dawidowy i dalej wcale nie jest tak jak piszesz

Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1632
Kiedyś gadałem z komendantem który zajmuje się sprawami nieletnich i pytałem się go jak to jest z odpowiedzialnością za obrone. W praktyce przedstawia sie to tak ze jak koles bedzie chcial mi cos zrobic a naprawde ja mu cos zrobie np. zmienie mu troche wyglad twarzy albo jakas inna krzywde to jezeli bylem niekarany do tej pory i wyraze skruche za to co zrobilem to dostane tylko kuratora na jakis czas i nic ponadto. a jak sie go spytalem a co by bylo jakbym ja byl napastnikiem i kogos pobil? to samo. Czyli nie ma roznicy czy ja kogos pobije jako napastnik czy pobije kogos broniac sie :/
polskie prawo jest naprawde po******lo^e

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie straszy koles ktory cwiczy 7 lat Taekwondo,wiem ze na solo mam marne szanse,ale wiem tez ze on bedzie z kolegami ktorzy tak czy inaczej wkrocza do akcji.Wiec ja biore kilku zwyrolowatych kolegow i polamie mu łapke i moze skrusze zebaGrozi mi cos za to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
pewnie ze grozi, zemsta jego i jego kolegow oraz jakis (zaleznie od kwalifikacji czynu) wyrok w zawiasach jesli to pierwszy raz.

Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O zemste sie nie boje.A co az zawiasy groza za to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc

oczywiscie!

nie mam teraz kodeksu pod reka ale pamietajcie ze zawiasy nie sa za "mniejsze przestpstwa" tylko za specjalne okolicznosci po stronie sprawcy np: mlody wiek, wczesnijsza niekaralnosc, pozytywna prognoza na pzryszlosc

zlamanie komus reki jest "uszkodzeniem czynnosci organu ciala na okres pzrekraczajacy 7 dni" i mozna za to dostac okolo roku, oczywiescie w pzrypoadku gdy reka sie ladnie zrosnie bo w przypadku gdy koles nigdy nie bedize mogl jej wiecej urzywac to zostanie to ocenione surowiej

konkludujac za zlamanie reki z tego co pamietam to mozesz dostac 1-2 lata
a to czy bedzie to w zawiasach to juz zupelnie inna sprawa

pozdrawiam


nie ważne są metody ale rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekowka sogacza masz,a powiedz mi jeszcze jedno bo dotychczas nigdy nie mialem obaw po obiciu kogos ze mnie zawina,ale teraz lekkie obawy mam co do tego kolesia,a jakby tak bez lamania poprostu pobicie to tez przypal moze byc duzy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
przypal moze byc zawsze , wiec jesli zamierzasz cos robic to najlepiej albo nie rob wcale albo tak zeby nie przyszlo mu do glowy tego zglaszac

Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no przekope ma zapewniona bo przesadzil strasznie.jakos bedzie..Sog 4 U.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate czy może coś innego?

Następny temat

Najlepsza samoobrona!!!!!!!!

WHEY premium