SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W + l karnityna + beta alanina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Zależy mi na zbudowaniu suchej masy masy mięśniowej. Od 10 lat trenuję sporty walki i breakedance. W zeszłym sezonie osiągnąłem 79 kg, 8% tłuszczu. Przez zimę troszkę się nabiłem i chcę zejść na 75 kg. Trenuję bardzo intensywnie. Ostatnio próbowałem shock therapy, animal cat i jabczan kreatyny i byłem bardzo zadowolony. Teraz redukcja ponad wszystko. Chcę się wysuszyć jak Bruce Lee. Na ten sezon chciałbym się przygotować dzięki S.A.W + l karnityna + beta alanina. Czy to droga do celu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Jaki ma zwiazek kreatyna z glikogenem ? Kreatyna oszczędza glikogen mieśniowy, a na redukcji bardzo czesto stosuje sie wypalanie glikogenu i cykliczne ladowania.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
czyli redukcja tak ? saw jako przedtreningówka ok, BA tez spoko. Wyrzuciłbym l-karnityne i zamiast niej bcaa dał, przyda sie na pewno. I oczywiscie dieta

Zmieniony przez - papsiorek w dniu 2014-02-26 21:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Ok. Podkręcona regeneracja się przyda ale czy bez l-karnityny redukcja będzie tak skutczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
niepotrzebna jest

Zmieniony przez - papsiorek w dniu 2014-02-26 21:51:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
L-karnityna i tak nie działa więc sobie odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
Ja próbowałem SAW i dla mnie slaby na przedtreningowke wogole nic po nim nie czułem . Każdy jest inny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jakiś spalacz by się przydał. A oprócz Cutsa coś brałeś ze spalaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Jak dla mnie to SAW też słaby. Do tego imo ohydny w smaku. Ale mogę polecić Assault na przykład. Nie pamiętam pełnej nazwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Ja bym zamaist SAW-a jako ze zawiera kreatyne zrezygnowal na mocnej redukcji na rzecz np. CARNOTRIXA który ma beta alanine juz. Albo wybral wariant spalacz + aakg ( np. clenburexin + aakg hatdcore) nie wiem w jakich firmach gustujesz. Co do L-ki to osobuiscie wale teraz 3g przed cardio na czczo i nie narzekam ;)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Karnityna działa i nie działa. Działa, ale tylko podawana z cukrami. Wiem, że ostatnio były badania w tym temacie robione, aczkolwiek nie widziałem ich jeszcze na pubmedzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono + GM + carbo?

Następny temat

Jakie białko ?

WHEY premium