SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słowa i cytaty, które dają nam kopa...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
Trzeba miec pelne zaufanie do swojej sily, ze jest sie w stanie udzwignac sztange, niezaleznie jak bedzie ciezka. W silowni nie ma miejsca na strach. Jezeli ktos boi sie ciezaru, nigdy go nie podniesie.NO PAIN NO GAIN!!!

Po drodze do sukcesu jest mnóstwo porażek. Kto wierzy, że droga do sławy jest usiana różami ten żyje fikcją. Zbyt łatwo się poddajemy, za szybko. Cel osiągają ci najwytrwalsi, ci którzy najlepiej radzili sobie ze swoimi emocjami.


NO PAIN NO GAIN...ja za bólem gonie a potem go łamię!!! "mięśnie mówiły nie,ja mówiłem TAK!!!" A.Schwarzenegger Jestem tak szybki, że zeszłej nocy, gdy wyłączyłem światło, byłem w łóżku zanim zrobiło się w pokoju ciemno" - Muhammad Ali "Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali
"Każdy ma jakiś plan... dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson
"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie" - Arnold Schwarzenegger
"Pamiętam pierwszą wizytę na siłowni. Nigdy wcześniej nie widziałem nikogo podnoszącego ciężary. Ci goście byli olbrzymi i brutalni. (...) I wtedy zrozumiałem, temu poświęcę moje życie" - Arnold Schwarzenegger

Czasami wydaje nam się, że mieszka w nas dwóch różnych ludzi. Jeden, który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu. Jest też i ten drugi, którego się wstydzimy, i tego ukrywamy. W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność. Każdy chciałby być dobry, a jedynie dokonuje czynów, których sam często nie rozumie.
Dlaczego tak jest? Dlatego, że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nadistotą, a jedynie małym pielgrzymem w długiej, dalekiej drodze swojego życia. Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych. Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych. Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć. Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnie kontaktach.

Kiedyś pewien dziennikarz zapytał mnie, jaką przyjemność czerpię z uprawiania kolarstwa. -Przyjemność? - zamyśliłem się. - Nie rozumiem pytania - odparłem. Nie robiłem tego dla przyjemności. Robiłem to dla bólu." - Lance Armstrong

Jakaś część sztuki życia to właśnie nasza umiejętność pokonywania własnej bezradności. To trudne, bo bezradność najczęściej wynika ze strachu. A strach paraliżuje nasze reakcje, inteligencję, zdrowy rozsądek, a to prowadzi do słabości.

Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.

Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią.

Bywają fałsze, które tak dobrze udają prawdę, iż byłoby omyłką nie dać się im oszukać.

Kłamstwo zabija przyjaźń, prawda zabija miłość.

Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera.

Najpewniejszym sposobem, by czuć się szczęśliwym, to sprawić, by ktoś inny był szczęśliwy.

To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę.

Nie bój się życia. Uwierz, że to życie jest warte tego, aby je przeżyć, a twoja wiara cię w tym umocni.

Zawsze przebaczaj swoim wrogom. Nic ich bardziej nie potrafi rozłościć.hehehehehehehe

jak cos sprawia Ci radosc nie odchodź od tego tylko idz w ta strone...

Upokarzał rywali, bo chciał, by czuli ból. Taki sam, jaki on odczuwał w młodości" Mike Tyson "Zawsze byłem sam ze swoimi sekretami i bólem. Jestem przegranym człowiekiem i umrę samotny"Mike Tyson "Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie 'Nie poddawaj się. Przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz.'" - Muhammad Ali "Jestem na Zoloft'cie [lek antydepresyjny - przyp. ŁD], który powstrzymuje mnie od zabicia was wszystkich" - Mike Tyson "Strach może być twoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Jest jak ogień. Jeżeli potrafisz go kontrolować, może dla ciebie gotować; może ogrzać twój dom. Jeżeli jednak nie potrafisz go kontrolować, może spalić wszystko wokół ciebie i zniszczyć ciebie samego." - Mike Tyson


Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.

Najbardziej stracony dzień to ten, w którym nie zaśmialiśmy się ani razu.

Jeśli myślisz, że jesteś tym, za kogo uważają cię twoi przyjaciele i twoi wrogowie, to znaczy, że z pewnością siebie nie znasz.

eżeli miłość twoja nie ma żadnych szans, powinieneś zamilknąć... Bo nie należy mieszać miłości z niewolnictwem serca. Miłość, która prosi, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczuciem lokajskim.

"oskarżenie o dopingu wynika z zazdrości i niewiedzy"ludzię są różni pod względem predyspozycji..ciężka praca i wytrwałość równa się sukces.

Wygrywanie cię nie tworzy. Nagrody nie mają znaczenia. Ty jesteś nagrodą. Ty jesteś produktem. Jestem w tym dla samego siebie. Ja jestem wszystkim, co ważne. Mam swoje własne cele i priorytety.


Pompa...nie ma lepszego uczucia na tym świecie...Arnold miał rację...Pomiędzy jego 2 ulubionymi czynnościami którym oddawał się w życiu, nie można zapomnieć tego, że jedna z nich dała mu sylwetkę światowej sławy. Jedz jak facet, planuj dokładnie spulementację, trenuj mądrze, a staniesz się wielkim s****ysynem. A jak nie to zaproś na noc dziewczynę i będziesz szczęśliwym człowiekiem.

Czasami czujesz, że robisz coś, czemu inni by nie podołali. Ok., może powiesz, że tak nie jest, jesteś skromny, ale dobrze jest czasem się dowartościować. Wylewasz pot i krew, żyjesz tym gównem. Czemu nie czuć się super, gdy osiągasz swoje cele? Za******lasz w siłowni, choć inni ludzie nie widzą w tym żadnego sensu, przecież nie robisz tego tylko po to, żeby mówili na ciebie „kulturysta”. Robisz to, bo do tego zostałeś stworzony, chcesz tego, kochasz to. ******* innych. To zazdrośnicy, którzy walą głupie teksty, bo wiedzą, że sami nie mają dość silnej woli, chęci i jaj, żeby wyglądać tak jak ty. Chwila prawdy.



Gdy kochasz jakikolwiek sport, dorastasz do miłości kulturystyki. Możesz tylko spróbować, czy dasz radę, ale to cholernie uzależniające. Gdy złapiesz stalowego wirusa to już po tobie. Nie boisz się treningów, diety, tych wszystkich tortur, bo podświadomie wiesz, że są tego warte. Gdy jesteś na masie, jesz jak koń, ćwiczysz ciężarami, o których większość śmiertelników nawet nie marzy, bo wiesz, że z każdym powtórzeniem, każdym kęsem kurczaka wepchniętego do gardła, wyglądasz lepiej. Chcesz być lepszy od wszystkich. Ta motywacja jest nie do opisania. Niektórzy nigdy nie zrozumieją, dlaczego pokochaliśmy to g****.

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: „Dlaczego to robisz?” Odpowiedz mu „S******laj człowieku!” Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.

płacz na treningu,śmiej sie podczas walki...

Jeśli chodzi o wybór to zawsze masz możliwość
lecz pamiętaj o tym
Kiedy będziesz szedł własną ścieżką
Że zwykle dobrze wybrać jest ciężko

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
"Za******lać Trzeba" to mnie motywuje
http://pl.


http://pl.



Wesołych!

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
"życie jest piękne!" - to mój cytat, powtarzam go codziennie i daje mi kopa hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2852
a moj : "plecy sie same ku#$% nie zrobią!"

This is Animal.Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
"Nie wiem ile tu jest... Ale zaraz to bedzie wy*******one!"

hahaha

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
"Często daje radę czasem nie Co nie uśmierci to podwójnie wzmocni mnie!"

"Trenuj ponad ból, śmierć bedzie twoim jedynym wybawieniem"

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 823
Wszystko co złe na mej drodze jest tylko po to by wzmocnić mnie.

Kocham snookera
Ty również? Zajrzyj http://www.lubelskisnooker.friko.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
"Kazdy z nas z prochu powstał i w proch sie obróci. Lecz z kazdego z nas mozna wyrzeźbic diament..."


Czytałem kiedys te 'opowiadanka' z animala i cos tam własnie było o tym ;) To u góry własnymi słowami napisane ;)

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6667
chcesz być najlepszy musisz pokonać najlepszych!!!
3

tylko Widzew RTS!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć." Antoine de Saint-Exupéry

"Zagadka ludzkiego żywota nie polega, żeby tylko żyć, ale na tym, po co żyć." Fiodor Dostojewski

"To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi." Friedrich Nietzsche

" Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki." Paul Michael Zulehner

"Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna!" Eldo
1

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt!

Następny temat

Umięśnione dziewczyny

WHEY premium