SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słowa i cytaty, które dają nam kopa...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
"Ciężki trening to amulet żeby przetrwać" - Kaczor

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Temat na prawdę rewelacja, jestem w trakcie szukania dobrego cytatu na tatuaż i czytając ten temat myślę że coś wybiorę :) Sog dla założyciela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie" - Arnold Schwarzenegger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
HerbetuS napis jak wybierzesz i wrzuć fote dziary;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
,,Nie musisz odnosić sukcesów ciągle, lecz tylko wystarczająco często.''

,,Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Napoleon Hill

,,Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz szuka sposobu, jak wyleczyć odniesione rany. Szekspir

,,Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.''

,,Cierpliwość,wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu'' Napoleon Hill

"By być wielkim mistrzem, musisz wierzyć, że jesteś najlepszy. Jeśli to nieprawda - udawaj, że jednak jesteś."
- Muhammad Ali

"Sukces nie jest kluczem do szczęścia. Szczęście jest kluczem do sukcesu. Jeśli kochasz to, co robisz - osiągniesz sukces."
- Albert Schweitzer

"Porażka świadczy tylko o tym, że nasza determinacja, by osiągnąć sukces nie była wystarczająco silna."
- Christian Nestell Bovée

"Ponosiłem porażkę za porażką - to dlatego osiągnąłem sukces."
- Michael Jordan

"Słowo zachęty podczas porażki jest warte więcej niż godzina pochwał po sukcesie."
- Autor nieznany

"Wysokie oczekiwania są kluczem do wszystkiego."
- Sam Walton

,,Każdy miał kiedyś w łapie 31 cm.....Arnold jak się urodził''


Zmieniony przez - Gruba173 w dniu 2011-09-05 12:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522685
"To nie sterydy robią z kogoś mistrza, tylko ciężki trening, poświęcenie, dieta i genetyka, którą ma ta osoba, to czyni z niej mistrza" - najprawdopodobniej jakiś kulturysta, cytat z najnowszego motywatora Zhasniego z YT




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522685
"Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz." - Muhammad Ali


dla mnie kozak


EDIT: zapomniałem edytować powyżej

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2011-09-09 18:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
ASNF dobry cytat ,az sie cwiczyc zachcialo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
,,Każdy miał kiedyś w łapie 31 cm.....Arnold jak się urodził''



ten to chyba ode mnie z opisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522685
"Ludzie umierają codziennie. Wycierając podłogi, myjąc naczynia, i wiesz jaka jest ich ostatnia myśl? Nigdy nie dostałem swojej szansy." - z filmu "Million Dollar Baby"/"Za wszelką cenę"


od siebie dodam, dąż do tego, aby nie podzielić myśli z cytatu


to tak jakby ktoś nie zrozumiał o co chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt!

Następny temat

Umięśnione dziewczyny

WHEY premium