SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba psychika

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Gram w klubie 2 ligowym jestem nawet dobrym zawodnikiem ponieważ przeszedłem selekcje skladało sie na nia m.in. technika czyli podbijanie, celnośc czyli strzelanie do bramki itd ale nie oto chodzi moim najwiekszym problemem jest słaba psychika, nie radze sobie na meczach ze wzgledu na stres...Czy jest jakaś metoda na polepszenie mojej psychy czy coś>?? Nie nie pojde do psychologa, psychiatry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Sog dla Ciebie Srateg(prosze moze mu ktos dac soga zamnie?ponieważ nie jestem pełnoprawnym użytkownikiem:) bo chciałem napisac to samo
ale mnie uprzedziłes:) odnosnie druzyny ze chłopakowi chodziło o grupe młodzieżową i tego trenera , wnioskuje ze jest daremny pytajac się Ciebie co jest nie tak ,sam powinien do tego dojsc i Ci pomóc
http://www.maraton.home.pl/psychologia_p.htm
równiez polecam


Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2009-02-11 02:42:19

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2009-02-11 02:45:33

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
Jak masz dostęp do psychologa, to jak najbardziej, ale wiem, że jest z tym kiepsko. Psychiatra też może pomóc, na pewno radą no i też w przeciwieństwie do psychologa może przepisać leki, o ile będą takie potrzebne.
1

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Spróbuj sam siebie przekonać, że mecz nie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Że to tylko mecz, nie musi być traktowany zbyt serio, nawet jeśli inni tak myślą. (Mi takie nastawienie pomaga). Poza tym ulubiona muzyka przed meczem :)

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Do psychologa nie bo co?? Bo się wstydzisz.. Ludzie (Polacy) są tak stereotypowi, że aż boli.. Do psychologa to nie pójdziesz, ale jakby ktoś Ci zaproponował współpracę z Trenerem Charakteru to byś poszedł,a czy psycholog czy trener to to samo!! Każdy piłkarz zawodowy ma kogoś takiego jak trener charakteru/psycholog..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
JA też miałem z tym kłopoty ale jusz mam to za sobą zawsze jak zaczyna się mecz bałem sie że to wysoki ty wysportowany i bałem się odebrac mu piłke ale gdy zrobiłem jakąś dobrą akcje i przeciwnik zauwarzył ze jestem dobrym zawodnikiem i kolejne akcje szły głatko jusz nie mam z tym problemu a więc najlepiej na poczatku meczu spróbuj komuś z przeciwników odebrać piłke i po sprawie więcej na moim gg 7419229
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
średnio mi się to widzi, że ktoś może iść na testy do 2-ligowego klubu, przejść je bez problemu, a potem nie moze grać, bo się stresuje...

No ale jeśli.. nie myśl o tym tak bardzo. Traktuj piłkę jako zabawe, inaczej nic nie osiągniesz.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
Psychika to 50 % sukcesy - slowa mojego trenera

nie wazne jak zaczynasz wazne jak konczysz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
masz racje ,to wszystko dzieje sie w naszych głowach, przykład jest napastnik nie moze stzrelic gola przez tam 5 meczy,ale jak mu sie uda przełamac to strzela juz regularnie co mecz,o czym to swiadczy o umiejętnosciach czy o tym co masz w głowie?,przykład piłkarza utalentowanego ze słabą psychiką -Adriano,mysle ze jak w zyciu prywatnym sa jakies tam problemy to mogą one sie odbic na boisku choc niekoniecznie, takie jest moje zdanie

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ja też mam podobne problemy. Ja na meczach się za bardzo nie stresuje bo dopiero co zacząłem grać i zawsze jak wchodzę z ławki rezerwowych to wynik jest już ustalony bo jesteśmy w czołówce ligi i gra mi się wtedy lepiej, a poza tym gram w ataku i koncentruje się na strzeleniu bramki. Problemy mam za to na treningach, nie mogę się odblokować, próbuje robić to czego jeszcze nie robiłem, od początku do końca boje się że coś spaprze, nie jestem sobą, nie gram tego co potrafię. Podczas jednego treningu gdy było bardzo mało osób grałem jak szalony, jechałem wszystkich po swojemu, tak jak to robię z kumplami, strzelałem bramkę za bramką aż się trener pytał czemu tak na meczach nie gram. Potem do końca rundy wiosennej w końcu coś grałem na treningach, tak jakby się odblokowałem, a teraz gdy znowu zaczęliśmy treningi, znowu robię to samo, nie mogę się skoncentrować. Chyba jeszcze się zaaklimatyzowałem w zespole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
Bez obrazy, ale ta 2 liga wydaje mi się przesadzona (skoro przeszedłeś testy na których stres jest 1000 razy większy, bo jeśli ci nie pójdzie to masz kontrakt z głowy, ciągle mamy tego świadomość i to nas właśnie stresuje). A na meczu, jak nie wyjdzie, to mamy tydzień do przepracowania, można coś poprawić, przygotować się do meczu, nie ma gracza, który grałby kolejkę w kolejkę bezbłędnie i świetnie. Skoro jesteś w 2-go ligowym klubie, to poproś zarząd o pomoc, porozmawiaj z trenerem, powiedz mu co jest nie tak, pomoże ci, to też jest jego rola w drużynie.

Zmieniony przez - cicinho w dniu 2009-01-28 13:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 178 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1119
maradoną nie będziesz, więc daj sobie spokój.

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mecze Towarzyskie- 20.08.2008 -Mini Typer

Następny temat

Pytanie co do treningów w domu

WHEY premium