SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rycerz, trening, siła

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Zastanawiam się czemu rycerze byli bardzo silni, pomimo że nie mieli żadnej diety ani porządnego treningu, a jedyne co robili to walka i odnoszenie ran (lub kontuzji). Interesuje mnie jak by należało trenować aby osiągnąć siłę rycerza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie jaki jest to rodzaj pracy. W Twoim przypadku, z masą ciała, może być to redukcja, dla kogoś innego (o mniejszym ciężarze ciała) będzie to masa. Nie za bardzo wiem jak można poprawić sylwetkę uderzając przez 2h jedynie ręką dominującą wówczas gdy druga pozostaje bez ruchu. Samo noszenie ciężkich elementów i wysiłek nie wyrzeźbi mięśni, które nie pracują wówczas w żadnej z płaszczyzn, a jedynie podtrzymują ciężar.

Używaj opcji edytuj bo nast. razem polecą Twoje posty.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3100
nie wiem co bierzesz, ale bierz po pół
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1534
Bo przed kompem nie siedzieli :P
1

THINGS YOU DON'T WANT TO HEAR DURING SURGERY

# Well folks, this will be an experiment for all of us.
# Oops! Hey, has anyone ever survived 500 ml of this stuff before?
# Nurse, did this patient sign the organ donation card?
# Ya' know... there's big money in kidneys... and this guy's got two of 'em.
# Wait a minute, if this is his spleen, then what's that?
# Oh no! I just lost my Rolex.
# Damm! There go the lights again...
# What's this doing here?
# That's cool! Now can you make his leg twitch?!
# Bo! Bo! Come back with that! Bad Dog!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730


To żeś walnął jak łysy grzywą o kant kuli.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Po czym wnosisz, że byli jakoś szczególnie silni?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Głownie po tym, że pomimo ciężkiego ekwipunku (zbroi, tarczy, broni) swobodnie walczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
mój kolega trenuje szermierkę średniowieczną nawet ma własny klub i wcale nie jest silny.
Roz******lam go na rękę
Używa 2ręcznego miecza którym ledwo macham a on wywija nim jak zabawką plastikową.
Po prostu ma dobrą technikę wie jak brać zamach itp.
A co do trenowania w zbroi to potrafi w płycie robić spręzynke i to dla mnie kozak wyczyn poprosze go o film i wrzuce jak będe miał czas.

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Po czym wnosisz, że 'porzadnie' nie trenowali?

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Poza walką mieczem i jeździectwem nie robili żadnych innych ćwiczeń z na przykład sztangą. Mnie interesuje głównie jakie ćwiczenia mógłbym robić bez sprzętu żeby osiągnąć podobną do rycerza siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Żadna, zapewne oprócz treningu walki i samego napyerdalania nie robił nic więcej. Nie musiał pracować czy martwić się o żarcie więc jego jedynym sposobem spędzania wolnego czasu (poza bankietami i uganianiem się za laskami) była wojaczka. Byli po prostu dobrze wyszkolonymi wojownikami i mieli siłę do bitki a nie do podnoszenia ciężarówki.

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Poza tym żyli w czasach ostrej naturalnej selekcji, była wtedy ogromna śmiertelność noworodków i dzieci, przeżywali najsilniejsi.A jak już przeżył, to żarcie dostawał dobre, nie jakieś nafaszerowane chemią i polepszaczami.
No i taki rycerz trenował od małego po wiele godzin, motywacja też była większa gdy każde starcie mogło skończyć się śmiercią czy kalectwem.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYDZIAŁ DZIAŁAŃ SPECJALNYCH OSŻW WARSZAWA

Następny temat

Biodra, miednica? Jak?

WHEY premium