SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryż ryż ryż =super masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
rośnij duży smalcu Dj

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
potwierdziły sie moje słowa,wizyta w kibelku odhaczona ,teraz zabieram sie do sniadania ,,a najlepsza jest moja staruszka która zawsze kupowała na święta palete jajek ,ale jak sie dowiedziała że mam zamiar przytyć to dokupiła drugą ,,,nie ma jak u Mamy


Jeśli przeczytałeś to co napisałem jesteś zobowiązany do Kliknięcia w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
hehe u mnie tak u babci jest
nawet jesli jest cienko z kasą to jedzenia tam nie zabraknie


~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Mamusia dzisiaj zrobiła sałatke warzywną (kartofle jajko marchew pietruszka majonez )było tego z 2,5 kg ,,siedliśmy z Tatunciem nad michą i w godzinke przerobiliśmy prawie całość,,kosmos wyżera

Jeśli przeczytałeś to co napisałem jesteś zobowiązany do Kliknięcia w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
co jeszcze zamiast ryzu i kaszy i owsianych płatów można szamac bo mi się jusz nudzi zjadam dziennie 4 woreczki po 100g jednego z tych produktów

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano co za duzo to nie zdrowo.Jezeli weglowodanow jest za duzo zmieniaja sie w tluszcz!Kuzyn kiedys sobie zastosowal dietke codzienniejadl z 200gram makaronu i 300 gram ryzu oprocz tego normalne posilki jak go zobaczylem po trzech miechacg to myslalem ze ******lne jak go zobaczylem taki zatluszczony istny prosiak.Mial w lapie ponad 40 ale tluszczu a brzuch taki-sumo,klata zalana.Twarz taka okragla i peploki na policzkach ze ****a moglbys napieralac go jak jakis worek.Wiec nie przesadzajcie.Potem spal ten tluszcz.Zastanowcie sie.Ja tam kiedys jadlem przez caly rok 100 gram makaronu z serem-codziennie,oprocz pozostalych posilkow i przytylem 10 kg.A do kibla latam ze 3 razt dziennie!!!.

niech masa i sila bedzie z wami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
jedzcie jeszcze czekolade i chipsy są bardzooooo kaloryczne
na pewno nie zaszkodzi na mase troche dorzucic

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
chleb ma dużo węgli ,a jusz ostro kaloryczny jest żółty ser bo ma dużo węgli i tłuszczu,ja tam mam zero tłuszczu to moge go wcinać

Jeśli przeczytałeś to co napisałem jesteś zobowiązany do Kliknięcia w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
przed chwila wyciagnalem ryz z garnka i cos mi zalatuje plastykiem (chyba tym woreczkiem)... dobrze zrobilem ze go wypier.....em do kibla?
moze byl za duzy ogien ustawiony....

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..
Za wszystkie SOG`s z góry thx!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
wybaczcie że odświezam ale lepiej napisac w temacie do tego stwprzonym ni pisac kolejny i zaśmiecac...
Jak to jest z tym ryżem? Jak chce sie dziennie 3woreczki przerobic, to w hoooj tego jest jeden jak sie rozmiesza na talerzu to cały zapełniony, jak zrobic żeby tak cholernie nie puchł podczas gotowania?! ze 100g w woreczku robi sie ze 250-300... czy liczac sobie do diety 100g ryżu, bierzecie pod uwagę 100g tego "suchego" ryżu, nie ugotowanego, jak sobie po prostu radzicie z tym cholernym ryżem
Soga dam rzecz jasna (nie zaszkodzi odbic )

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pochwale sie :-)

Następny temat

Gdzie popełniam błąd? :( :(

WHEY premium