SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwalony bark

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ćwicz dalej, bardzo mądrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Hubert sprawa nie jest taka prosta bo praktycznie od dwoch mieiecy bylem moze z kilka razy na treningu i tak ze mnie polecialo wszystko ze wygladam jakby ktos miesnie szpilka poprzebijal i powietrze ucieklo Pozatym jak zaczelo bolec to zrobilem te 3 tygodnie przerwy w trakcie ktorych bylem jedynie raz na silce i potem na zawodach czyli dwa razy mialem sztange w rekach... a i tak nic to nie pomoglo bo sie nie zagoilo a czas ucieka. Jeden z lekarzy powiedzial mi ze moze byc tak ze to bedzie mnie bolalo pol roku to co mialbym na pol roku odpuscic silownie? A z towarem wtedy co? To nie jest takie proste. Leci teraz 250 testa co pare dni i codziennie T4 z rana ze 100mcg. Do tego dojdzie nandro to juz prawie bedzie wygladalo jak cykl a ja nie cwicze wogole wiec tak nie moze byc bo mi psycha siadzie%)


prawdopodobnie zrobie tak ze pojde do kolejnego lekarza i zagadam o blokade jednoczenie sugerujac moze jakis rezonans. Reke unieruchomie jak bede siedzial w domu ale co pare dni bede chodizl na silke zeby chociaz cokolwiek sie poruszac bo zwariuje(autentycznie)



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-06 17:08:00

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do lekarza najlepiej jakiegoś sportowego kumatego __ jak zaleci przerwe na miesiac to miesiąc przerwy bez dyskusji___w przeciwnym razie będziesz tak z tym się bujał kilka miechów lub lat i nienaprawisz tego___a co ze środkami jak już nie bedziesz w stanie nic chwicić w łape?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
gibon masz 15 lat?zdrowie czy machanie sztanga wazniejsze?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
5 czerwca napisałeś że jutro a wiec 6 idziesz do lekarza.jesli byłeś to jestem ciekaw jego opinii. Odnosnie deki to wspomniałes ze bierzesz 250 mg testa co iles tam dni. 250 mg deki tygodniowo bedzie za duzo .Jak sie zdecydujesz napisz porozmawiamy na temat nandrolonu terapeutycznie, postaram sie zasugerować Ci odpowiednia dawke abyś nie narobił sobie dodatkowych kopotów. Deka ma długi okres półtrwania, musisz sie z tym liczyc.Ja przy cyklach stosuje zasade stosunek deki do testosteronu 1 do 2 czyli na porcje deki dwie porcje testa np 100/200.Inny stosunek stosuje sie przy złamaniachi osteoporozie.Przy problemach ze stawami kuracja powinna trwać dłużej w maych dawkach.Dodatkowo na osone przeciw wyrzutowi prolaktyny powiem Ci jakie zioła zastosować aby zabezpieczyc sie przed ewentualnymi skutkami ubocznymi nandrolonu.Deke zastosuj jedynie leczniczo, stosujac sie do zaleceń lekarza i moich wczesniejszych sugestii.Ani testo ani dekanian nie wchodzi w interakcje z lekami które Ci

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
sugerowałem.Pamietaj ze najwazniejsza sprawa jest odstawienie ciężarów na okres regeneracji.Sam musisz wybrac Kolego czy zrobisz sobie kilka tygodni przerwy i wrócisz w pełnej formie do żelaza , czy tez będziesz sie mordował dłUUUgo i przez dugi długi czs odczuwał dyskomfort, bóle i rwanie na zmiane cisnienia atmosferycznego, wilgotniość itp.Tyle.Nie lecz sie sam , uwazaj na dekanian, nie przemęcz łapy.Pozdrawiam.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Myslalem wlasnie dac wiecej deci od testa zeby synteza kolagenu podskoczyla o 200-300% Skutki uboczne nandrolonu mi nie robia zadnej roznicy. Testa normalnie leci wiecej, obnizylem do 250 bo bylo szkoda brac wiecej skoro prawie nie cwicze. Prolaktyna w sumie nie jest problemem bo i tak mam ja wysoko od ph ktore jakis czas temu bralem ale nie przeszkdza mi to. Jedynie troche podlalo i zatracilem separacje + ginko wywalilo ale to zejdzie samo wiec nawet nie zwracam na to uwagi. Jakby co to jest dostinex lub bromo takze nic sie nie dzieje. Wywalony mam tez troche E2 ale nie obnizam bo to by mialo zly wplyw na stawy. Wegli mam aktualnie ok 5g na kg i staram sie trzymac delikatna retencje bo to tez dziala ochronnie wg mnie

Wczoraj trenowalem lekko biceps + triceps i w sumie dalo rade cwiczyc bez wiekszego bolu. Problem jest glownie przy lawce i ruchu "wyciskajacym" takim jak sie robi na plakiej lawce

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-07 14:09:08

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
kolego PrzeGibon moze pomoge bo mialem identyczny problem, najgorzej boli kiedy robie klatke na plaskiej. Konczylem cykl winem i czy to za jego sprawa czy nie wystapila ta sama kontuzja, chrupie w stawie barkowo obojczykowym, nastepny cykl rozpoczalem bazujac na npp - 7 tyg po kilku tyg bylo juz duzo lepiej, pozniej szedl bold i hgh przez 3miesiace. Generalnie u mnie stawa zaleczyl sie calkowicie, przynajmniej tak mi sie wydawalo, ze juz nie czulem bolu po jakichs 6-7 miesiacach, skoro juz bylo tak dobrze to kilka treningow z max obciazeniem na klate znowu mi go zalatwilo takze aktulanie koncze cykl i znowu mam ten sam problem. Reasumujac czy z boldem czy z deca bedziesz mogl cwiczyc dalej ale musisz dac sobie czasu i staw powinien byc ok.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Majamil 100 rano i wieczorem po 1 tabl, i zmień przyzwyczajenia treningowe, bo za czesto te kontuzje Ci sie zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Sam mam teraz rozwalony bark i mi bardzo pomaga metka, biorę 10 mg z rana na regenerację i antykatabolicznie. Po 2 tygodniach widzę znaczną poprawę, powoli zaczynam włączać do treningu klatkę i lekko tył barków. U mnie problem dotyczy przyczepów... wcześniej przez 3 tygodnie bez poprawy. Kumpel, który miał problemy z kręgami stosował jakieś specjalne plastry, nie żadne rozgrzewające czy inne z apteki. To są plastry które w zakładał mu terapeuta i mają wyłączyć "chore miejsce" dokładnie nie wiem jak to działa i się nazywa podpytam na siłce, może coś pomoże. A blokadę miałem robioną nie na bark tylko na ścięgno przy kciuku-piękna sprawa do dziś po 2 latach bez śladu bólu i sprawność pełna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do arasa o mete

Następny temat

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

WHEY premium