SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3ml soku w bark przy wadze 90kg , glupota ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jak w temacie wchodze teraz na cykl z enana i superki , pytanie jest takie chce kuc sie po nogach po dupie i po barkach , czy idzie wpakowac 3ml soku w bark ? czy takie porcje walic w duze partie miesniowe jak uda i dupsko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
bede ladowal i po udach i po dupie i po barkach , moze cos je ruszy bardziej bo jak narazie probowalem wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
zależy jakie ma się barki
ja 3 ml tłoczyłem spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ja mam taka zasade 2ml w male partie do 4 ml w duze ale to tez zalezy kto jakie ma wymiary to akurat opcje dla mnie przynajmniej do przyszlego roku
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Jak dla mnie za dużo. Straszny dyskomfort. No poprostu czuć tą kuleczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak by ktoś się przejmował tą kuleczką to by tu wszyscy w bilarda grali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja bije codziennie 2.5 ml w bark i jest luz

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
znajomy wali na cyklu nawet po 5ml w bark co kilka dni i nic mu nie jest... takze bij i puchnij hehehehehehehehehe. po cyklu opuchlizna zejdzie i wezszy w barach dwa razy sie zrobisz niz bzs w dupsko i uda ladowal...

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
5ml to już trochę przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
po cyklu opuchlizna zejdzie i wezszy w barach dwa razy sie zrobisz niz bzs w dupsko i uda ladowal...

Nie zakminiłem tematu, ale ok...
Czyli co? Lepiej ładować w dupę, bo po "kuciu" w bary się robisz mniejszy w obręczy niż po inj w inne partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
chodzilo mu oto ze jak walisz w barki to są one bardziej "spuchniete" tez takie cos zauwazam dlatego wole ladowac w barki niz dupe :P

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
Chodziło mu o to, by napisać coś głupiego nieświadomie, czyli taki paradoks intelektualny

Ładuj w udo i masz po problemie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxanabolon+stack

Następny temat

deca+oma+enan+meta+prop

WHEY premium