SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Bardzo ubogi plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Chodzi o to , ze pompek na poreczach tez nie mam jak robic niestety, wiec czym moge zastapic (skos -)? Czyli barki: Push- press, podciaganie hantli i wznos przedni 3x 12 wystarczy? W bicu zamiast chwytem normalnym zrobie mlotkowym/supinacja ok? Nogi zrobie tak jak proponowales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
To jak pomoze ktos , bo chcialbym jzu pocwiczcyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
to pompki w podporze tyłem możesz wrzucicć na tric, szkoda ze nie masz normalnych poreczy, szczerze to nie wiem - moze dorzuc ten dół i zobaczysz czy trening bedzie przesadzony czy nie - kwestia tez intensywnosci ale tez jak nie masz pelnego sprzetu to lepsze to niz nic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
No ok mam jescze jedno pytanie, ale nie zwiazane z tematem. Posilek przedtreningowy 1h przed treningiem, a suple 30 mi po tym posilku tak? A jak z po treningowym najpierw posilek potem suple czy odwrotnie. Odczekac jakis czas po treningu czy odrazu jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Klate wymyslilem tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
1.Poziomo 4x10-8, Przenoszenie 3x 10-8,Rozpietki 3 x15,Skoks - 3x10 jak to wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
klata jak na warunki bedzie narazie ok,

posilek zalezy jaki - jak full obiad np. kura ryz warzywa no to 1h to za malo, jak 1h to tylko same węgle - ja preferuje ryz zapiekany z jabłkami, ale mogą być płatki owsiane z miodem i maślanką naturalną, bananek, suple moga byc 20min przed treningiem, ja wypijam w drodze na silce i w sam raz sie zgrywa, po treningu to jak nie pijesz białka/carbo to do godziny posiłek z białka i węgli - najlepiej bez tłuszczy i warzyw - na nie czas przychodzi później - o diecie poczytaj na formu - wszystko jest jak byk napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Mam jescze jedno pytanie, poniewaz taka rozpiska nieco koliduje z innymi zajeciami to moge ustawic sobie w ten sposob?

Pon: Klatka+przednie/boczne aktony barkow
Wt:Wolne
Sr:Nogi+brzuch
Cz:Wolne
Piatek:Biceps+Triceps
Niedziela:Plecy+tyl barkow

Serie i powtorzenia j.w w rozpisce tylko dni treningowe zmienilem, poniewaz tak by mi pasowalo najlepiej.

Wiec jak to widzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
17 serii na klatkę...jeszcze z przodem barków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy panowie

Następny temat

a rade poprosze...

WHEY premium