SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska Hantel

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
Czesc , chcialem sie z wszystkimi przywitac jestem nowy na tym forum jak i z samo doskonaleniem sie . Posiadam hantel wymienny (Tzn moge dodawac mase do niego ) I nasuwa sie pytanie do Was jakie cwiczenia dla 15 latka owym hantlem Szukam po internecie i nie moge znalezc nic (hantel 7.2 kg )
Cos tam nim wyciskalem . Na trening moge poswiecic 1,2 godziny dziennie .

Pozdrawiam

Cwiczenia na biceps i triceps (ogolnie na rece )

:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
Hmmm coś ci powiem, jak chodziłem do podstawówki, to dostałem na gwiazdkę właśnie jeden hantel, tyle że 5kg. Nie pamiętam która klasa. Nie oszukujmy się, g**** da się tym zrobić Jedyne do czego się nadawał to zawody, ścigałem się z bratem na czas albo na ilość powtórzeń na bico polecam , przednia zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
ale pitolenie, na początek 5 kg jest idealne ! Szczególnie w wieku 15 lat ! W końcu on rośnie a po co ma nadwyrężać kręgosłup zaczynając od 10 kg! Totalnie bezsensu doradzasz!
Jesli nigdy nie ćwiczył to na początek może mieć taki ciężar ! Ja jestem starszy ale też zaczynałem od cięząru 8,5 kg a dzieliłem jeszcze cężar na 3 części i z postu który dałem ci niżej możesz robić system progresywny na każde ćwiczenie czyli !
np
3 x 12 powtórzeń - 3 kg
3 x 10 powtorzen - 5 kg
3 x 8 powtórzeń - 7,2 kg

ale jeśli na 7.2 kg nie dajesz rady to obniż poprzeczkę na całość!

Przykładem jest Gosteczek i jego wyniki z dietą!

Chłopie lookaj https://www.sfd.pl/temat272151/ 

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
Wiesz co kermitos, możesz mieć racje bo mój brat nadal stoi przy 6 kg Ale to już jego problem. Kłopot polega na tym że ten hantel to i tak kwestia kilku tygodni, jeśli chodzi o biceps, na triceps pewnie trochę dłużej. Ale jeszcze nikt nie zrobił tym nic sensownego, zbyt mało możliwości on daje. Prawda jest taka że jeśli nie ma sprzętu to nie ma osiągów. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ta 5 kg hantel- minisilownia hyhy
Z 5 kilowym hantlem nic sie nie zrobi, biceps? no powiedzmy ze 15 latek, triceps powiedzmy klatke? nawet nie 15 latek, nogi? przysiady z hantlem na barkach?

Olej tego hantla - ew urozmaicaj nim cw na bic/tric
apodstawa to domator

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
dzieki za rozpiske sprawa sie uklada tak ze popelnilem blad bo juz kiedys cwyiczylem ale tylko prawa reke Tam moge wyciskac 7.2 a teraz musze doprowadzic lewa reke

thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
,,juz kiedys cwyiczylem ale tylko prawa reke''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a pozniej masa pytan jak sie porpawia dysproporcje

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8927
"kiedys cwyiczylem ale tylko prawa reke "

no tak to jest jak jesteś praworęczny to lewą trudno, ale to zły nałóg , znajdz dziewczyne i nie bedziesz musiał ;p

rotfl, a to tez się zalicza do treningu domatora ?

prosze nie bić jak pisze głupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Nie bardzo ja mam brata ma 13 lat i taką hantla sobie juz macha fakt ze ma za sobą juz 3 miesiące regóralnego treningu!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Locu nie za wcześnie zaczął??

Do autora:
Rób trening domatora, a hantlem pokombinuj trochę, albo skombinuj drugiego i już będzie git

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening zaawansowanych

Następny temat

Brzuch... again time :/

WHEY premium