SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy na temat Ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Apokalipsa: WPC ostrowi jest sprzedawane normalnie w sklepach tylko cena jest bardzo wysoka - za worek 0,5kg chyba 30zl (w takim przypadku lepsza odzywka) Od producenta 35zl za kg a jak sie wezmie worek 15kg to 20zl/kg Pozdr.

Zmieniony przez - maluczki w dniu 2005-05-24 19:28:07

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
funky specjalisto vital ma krete ale tylko w bialku 82% i to jest tez naciagane bo ma 72% bialka i 10gram krety
natomiast ja Ci sie dziwie mnostwo firm nie ma nawet tych 80% bialka w bialku (np 70kilka %) a przeciez bialko je sie dla bialka...jesli kupuje cos za 70zyli/kg to chce jesc tego jak najmniej a tu okazuje sie ze tanszej ostrowi zjem mniej i mam tyle samo bialka zjedzonego...

stary musisz miec zaj....sta[a raczej dziwna] diete skoro nie zwracasz uwagi na ilosc bialka w diecie tylko na wegle i tluszcza a tej twojej laktozy to przesadzasz....ja pije litr mleka dziennie a za to trzymam diete i tluszcz idzie mi w dol a masa w gore

a co do wakacji to rzeczywiscie byly;(
i nie chce na nie isc znowu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
A idąc Twoim tokiem myślenia zajrzałem do sklepu SFD sprawdzić białko olimpu..
I co zobaczyłem?
100 g odżywki zawiera co najmniej:
Białko 77,0 g
Tłuszcz 2,5 g
Węglowodany 4,2 g
Wartość energetyczna 1451,7 kJ

Skoro "co najmniej" to tez może zawierać 10g. laktozy

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
aha no i strasznie dziwia mnie te komentarze ze tanie.....ludzie jakby bylo drogie to by bylo lepsze????po prostu przeplacacie za bialka innych firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Troche racji mial, ale jak sam na koncu stwierdzil:
To mowilem ja, Jarzabek, trener II klasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 638
ok, ripper masz racje z tym conajmniej

ale to jest odpowiednik "min" ktory wystepuje w ostrowii, chyba sie zgodzisz

"min" tez nieoznacza "dokladnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Taaa, ale zwróć uwagę, że ta specyfikację którą podałeś to ona jest podana w % (i to sa chyba procęty na suchą mase- w Extensorze było tak samo dlatego nie jestem pewien wartości które podałem).. A nawet jakbyś chciał zsumowac wszystkie wartości (wsyzstkie max i min. ze specyfikacji) to wyjdzie grubo ponad 100 .. Co to oznacza? Sam pomyśl, zwłaszcza, że poza białkiem 16% max. udziału to tłuszcz i laktoza a 4% to reszta..
Mówie tak pi razy drzwi...

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zerkam czy jest spokojnie

ale temat w kibel

o co wam chodzi bo nie lapie

szkoda glowy i oczu na to

kazdy niech wcina co lubi

na dzis typuje isocool ultimate
i nic nie podskoczy
jest boskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958411
temat w kibel byl wg mnie od pierwszego postu w nim , taka prawda i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Jak skończe MX Pro to kupię Isocool jeżeli będzie kaska
Ale ja będę w tym poście tak długo się wpowiadał dopóki ludzie przestaną wciskać ciemnotę, że ostrowia jest gorsza od innach białek.. Chocby dla zasady..
Za dużo młodych początkujących chłopaków to czyta, za dużo może bez sensu wywalić pieniądze na białko za 100 złotych zamiast kupić Ostrowię, tanie mono, tauryne a do tego zostawić sobie jeszę parę złotych w kieszeni

I Bull- nie każdy zawsze może wcinac to co lubi...
O to się właśnie rozchodzi..

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro

Następny temat

crevolution+carbo

WHEY premium