SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy na temat Ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Fumky naprawde daj sobie spokuj . Chcesz przeplacac to przeplacaj,ale niewmawiaj skromniejszym pakerom ,że to bialko jest do kitu boto nie prawda.
ehhh....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
czy autor ma jeszcze jakieś wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
ziper, mam jedna watpliwosc

ile razy cyklon, moze obrazac ludzi tutaj na forum az zostanie permanentnie zbanowany na AMEN

prosze o zadeklarowanie tego w tym poscie!!! tu i teraz

ten koles obraza kazdego kogo nierozumie, z kim sie niezgadza, albo czegos niewie

do dzis widze jego wypowiedzi 'sranki koval' itp, ktore niezniknely mimo naocznego wskazania ich modom tego dzialu

ja wiem ze najlatwiej kogos osmieszyc jak brak argumentow i razem sie posmiac z jednego barana w grupie niz stanac po jego stronie

ale to forum ma ambicje bycia medium pewnych informacji, zrodlem wiedzy, na poziomie, i tylko tacy ludzie powinni tu byc wpuszczani jezeli to forum ma spelniac te wymogi

dlatego pytam: ILE RAZY TEN PROSTAK BEDZIE TU JESZCZE OBRAŻAŁ LUDZI i najmniej chodzi mi tu teraz o mnie, mowie o wszystkich !!!

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jak będzie niegrzeczny zostanie wyrzucony.na razie modzi milczą, wiec jest ok.Mi się nie chce sprawdzac.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ziper, mam jedna watpliwosc

więc słucham...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
ziper, niewiem czy probojesz byc smieszny teraz, czy naprawde nierozumiesz o czym ja tu pisze !!!

ale to mysle pokazuje ze niebardzo nadajesz sie na moda, czy jakakolwiek funkcje tutaj na forum, wiedze moze masz, niemnie to oceniac, ale ta wypowiedz cie dyskfalifikuje

wiec moze jakis mod sie wypowie w ostatniej kwestii, w jakiej mam tu watpliwosc, jak by ktos nierozumial o co mi chodzi, lub udawal ze nierozumie to patrz moja poprzednia wypowiedz w tym poscie

i najlepiej aby byl to ktos z jajami, kto niebedzie sie bal i kalkulowal, kto jeszcze niewypowiadal sie w tym poscie

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie jestem modem
a Ty nic nie udowodniłeś
nie ja jeden to zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ziper nie jest modem wiec nie ma sensu składać żadnych deklaracji- zresztą nikt nie jest do tego zobowiązany..
Co do tego całego tematu ja odbieram to jako wyjątkową prowokacje.. MOże faktycznie pod tym kątem widzenia który ukazałeś to masz racje, ale nie dziw się, że to wywołuje takie poruszenie i emocje na forum (a uniektórych wręcz gniew).. Bo to jest takie trochę wszystko na siłe..
Jeżeli jeden samochód przyśpiesza do setki w 5,1 sekundy a drugi w 5,4 sekundy to faktycznie ten pierwszy jest szybszy.. Ale czy dyskusja na ten temat ma sens? Różnice są tak minimalne, że licza się tylko dla tych którzy ścigaja na 200m. czy też biorą udział w innego rodzaju wyścigach na 1/4 mili..
Skoro już jesteśmy przy porównaniach z motoryzacji ..

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2005-05-23 00:26:09

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
funki pokaż swoje zjęcie,musisz pewnie zayyebiście wygądać skoro jesteś takim perfekcjonistą że przeszkadza cie kilka g latktozy


Zmieniony przez - Cartman21 w dniu 2005-05-23 08:27:25

Zmieniony przez - Cartman21 w dniu 2005-05-23 08:28:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro

Następny temat

crevolution+carbo

WHEY premium