SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy na temat Ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ale czy Ty tego nie rozumiesz?
Ten balast o którym piszesz to w 98% to szczegół

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie - niby ludzie inteligentni - a takie kłopoty z percepcją. Przecież chłop napisał wyraźnie, że ostrowia jest najgorszym wpc na polskim rynku. Nic nie pisał, że to najgorsze, czy złe, czy nawet poślednie białko. Najgorsze w tej klasie - tylko tyle...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 737
Mam pytanko do pana Ambroziaka: Od kiedy SP 80 kosztuje ok. 43 zł. za 1kg? Licząc w ten sposób opakowanie 1250g. powinno kosztować 53,75 zł., a kosztuje na stronie Olimpa 79 zł. Czy tylko sklep na Marszałkowskiej wprowadził taką obniżkę, a może strona www nie została jeszcze zaktualizowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Etam jaka tam najgorsza OSTROVIA RULEZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
co to znaczy "najgorsze"? najgorsze w czym? w smaku? rozposzczalność? może wchałanianie, albo efekty (badał ktoś)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
funky madrala a patrzyles na aminogram????????????????
to ja ci powiem ze bialka takie jak np vitalmaxa maja gorszy aminogram niz ostrowia!!!
wiedziales ze cos takiego wogole istnieje???
swietnie to opis bimbam w innym poscie:
"mozesz kupic punto za 30tys albo punto z alu felgami za 70tys"
jak jestes zaje.anie nadziany to sobie kupuj alu felgi za 40tys i jestes frajer bo ja moge miec te fele za 1tys.....

stary a powiedz szczerze masz wage w domu z dokladnoscia co do 0.1 grama (to jest juz spory koszt) bo jak nie to jesz tej swojej strasznej laktozy pewnie wiecej niz myslisz albo bialka mniej niz myslisz....zes sobie temat wymyslil:(
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
a tak na zakonczenie

smaku, piany, enzymow, witamin mamy nieporownywac - wasze sugestie z tego postu

do pelnego aminogramu potrzebne jest kazdy rodzaj bialka: sojowe, jaj, serwatka, jak pisze szoho i qazar

wiec tego aspektu tez nieporownujemy

więc co nam pozostaje

ilosc bialka i smieci (tluszczy i laktozy)

i w tej kwestii ostrowia jest najgorsza i tyle troszke ale jest!

i tylko to chce pokazac, albo zeby ktos mi pokazal ze sie myle, CZYTAJ zeby ktos wskazal inne, gorsze pod tym wzgledem

a do wszystkich piszacych, 'ostrowia jest tylko pare gram gorsza, robi ci to roznice?' mowie: nierobi, ale to oznacza ze jest gorsza i tyle, koniec, kropka

zal mi cie cyklon, nawet nierozumiesz tego o czym tu pisze, zdaj dziecko mature to porozmawiamy

QAZAR pamietasz swoje slowa o żołtych kartkach mam nadzieje ze tak, jesli nie to ci je przypominam. Pokaz na ile jestes slowny

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
naprawdę nie czaję do czego Ty dążysz
masz w tym jakiś interes
może pracowałeś kiedyś przy robieniu serków w tej firmy i Cię wyj.eb.ali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tak, jeszce dolicz brzydkie opakowanie.
Modzi, boldzi i znawcy tematu wyraziuli opinie jasno.
Tluszcz w wpc pełni wazną rolę będąc siedzibą czynników wzrostu jak np. igf 1, laktozy jest na lekarstwo, aminogram super, zawartośc białka w suchej masie super i nieporównywalna z innymi wpc-większa.
Licz i kalkuluj.
Co do kartek, ja też mogę je wystawiać, czerwone też.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro

Następny temat

crevolution+carbo

WHEY premium