SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy na temat Ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Spice przykre, ale prawdziwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
czy ja wiem czy przykre... to normalna sprawa...
każdy chce zarabiać pieniądze... i każdy w jakiś sposób to robi...
a że opinie wydawane wtedy nie są do końca obiektywne czy wręcz wrogie...
ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że nie działam zawodowo w tej branży...
ale gdyby to było forum o samochodowych systemach bezpieczeństwa i zależałoby mi na sprzedaży naszych poduszek powietrznych to pewnie też byłbym nieobiektywny...
taki świat...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tyle tylko, że w założeniu dział Odżywki i Suplementy jest działem niekomercyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
do wiekszosci bredni ktore tu padaja to nawet niema sensu ich komentowac, ale will jest adminem wiec mu odpowiem

gdzie tu ktos stwierdzil ze ostrowia sama w sobie to gowno i oszustwo

a twoje uwagi do huberta(ktory rzeczywiscie wypowiedzial sie niefrasobliwie chyba rzeczywiscie nieznajac produktu)

chcialbys aby "leczyl" jak polscy lekarze od 8 do 16 'leczyc aby leczyc' a po 16 w prywatnej przychodni aby "wyleczyc"

jesli jest tu na forum to co? ma nam polecac to czego my chcemy aby nam polecal?

nieza duzo wymagasz

i przestancie sie tak nakrecac chlopaki, bo tracicie umiar, tak jak gowniarze ktorzy gdy ktos im podskoczy to niewiedza kiedy przestac, i kazdy musi pokazac ze kopnie mocniej od poprzednika a potem sie wszyscy dziwia ze tacy dobry chlopcy z dobrych rodzin zabili

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Will nie jest adminem
a tak w ogóle to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
administrator tego forum jest jeden
tu masz link do jego profilu
http://www.kulturystyka.pl/klub/profile.asp?mode=display&id=3
a poza tym wszystko masz w regulaminie
wychodzi na to, że go nie czytałeś
a Will pisał co za to grozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
"ale jaja, niedawno pytalem o co chodzi z ta ostrawia a tu prosze. patrzac na Wasze wywody na ten temat nie mylilem sie: serki super na odzywke bym sie nie skusil jak nie mam kasy to wole piersi albo chudy bialy ser niz odzywke tak watpliwej jakosci(bo szkoda kasy. ktos napisal:dobre bialko tylko trzeba dodac smaku i wiecej sie pieni??????? bez urazy wyrazilem tylko swoje zdanie"

widzisz funky tą wypowiedź??? dlaczego facet twierdzi, że to odżywka wątpliwej jakości?? i do tego się doczepiłem... nie znając firmy... nie znając produktu wydaje takie opinie... a jako postać tak szanowana nie powinien sobie pozwalać na takie texty...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
funky ja Cie chlopie nie rozumiem. co Ty chcesz wniesc przez ten post???o co Ci wogole chodzi?? nie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
no i to jest dobre pytanie

czy stwierdzil ze jest watpliwej jakosci bo uwaza ze moze jednak niema tam tyle bialka ile twierdza, albo jest zlej jakosci

jesli chodzi o to drugie to mysle ze raczej nie, ale to moja interpretacja jego slow

a moze chodzilo mu o to ze jest tam tak duzo tluszczu i laktozy(dla niego chociazby) ze uwaza to za watpliwa jakosc skoro jest obarczona takim balastem, i ku takiej interpretacji jego slow ja sie sklaniam

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
o tym była już mowa
obiecał, że nie będzie na wszystko patrzył przez pryzmat zawodowca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro

Następny temat

crevolution+carbo

WHEY premium