SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozdziewiczanie miesnia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ból mija. Jest dużo lepiej niż wcześniej. Po drodze jeszcze się grypsko jakieś weszło ale dwa dni pocenia i jest lepiej. Na miejscu iniekcji jest siniak i guz. Właściwie cały poslad to guz tylko w miejscu iniekcji jest cis jak piłka tenisowa i siniak. Temperatury nie mam. Nie czuję osłabienia i apetyt jest. Jakby to był ropien to jakie byłyby symptomy?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Przekichane. Poczekam do pon lub wtorku i wlece z enanem. Z obserwacji płynie nauka żeby nie walić dwóch strzałów z rzędu w to samo miejsce i żeby 0.6 nie bic w tylek. Heh. Człowiek przez całe życie się uczy. Dzięki każdemu z osobna za pomoc! Teraz wlece 1-16 enan 7-15 wino. Myślę że 250 mg e5d bd dobre jak na pierwszy raz. Można by się pokusić e4d ale myślę że na pierwszy cykl to i 5ak będą zaj**iste plony ewentualnie od 8 week polecieć e4d.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Co Ci przeszkadza w 0.6? Że za krótka (3cm)? Ja walę we wszystko 0.6 i nie mam problemów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tak. Na tylek za krótka. Przynajmniej mój. Wydaje mi się że w smalec poszło dlatego ten guz i krwiak. A jeszcze się przygotowałem bo długi prysznic i poslad ciepły i rozmasowany.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Ee tam barki najlepsze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Nie bić w czworogłowy. Ja próbowałem 2 razy, raz mi pociemniało w oczach z bólu.

Jeśli w udo to w mięsień obszerny boczny - totalnie inna bajka, dla mnie po barkach ulubione miejsce. Jest o tym w każdym podręczniku pielęgniarstwa. Dupa jest optymalna ale ja nie przepadam - nie lubię się wykręcać przed lustrem do strzału.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja przez pierwsze miesiace bilem tylko po udach bo musialem widziec co i jak. No koorwa nie wiem jak to robilem. Ostatnio cos fajnego ogladalem i nie chcialo mi sie wstawc to sobie z lenistwa walnolem w udo i masakra przez dwa dni byla teraz wszystkie luzne srodki leca insulinowka glownie po barkach i tricach (i ogolnie gdzie mam fantazje, byle nie po oczach ) , geste w dupe na slepo i jest git

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to Gino? Czy wysokie e2?

Następny temat

Cykl meta- prop . 2 cykl Siła?

WHEY premium