Minął miesiąc, odkąd Hafthor Bjornsson zerwał mięsień klatki piersiowej. Stało się to kiedy wyciskał na ławce podczas zawodów w trójboju siłowym. Od czasu feralnego wypadku robił wszystko, by przyspieszyć regenerację i uśmierzyć ból w oczekiwaniu na operację. Na swoim kanale YouTube szczegółowo opisał cały proces przygotowań do zabiegu, pokazał jak wyglądała operacja, a także możemy obejrzeć, jak Bjornsson wyglądał tuż po niej.

Podczas nagrań powiedział, że ból w jego klatce piersiowej i ramieniu znacznie się zmniejszył i czuje się tylko trochę poobijany.

„To naprawdę niesamowite, jak dobrze się czuję. Jakbym mógł poruszać moim ramieniem bez bólu. Jego poziom wynosi teraz zero. Kiedy naciskam ramię, czuję się trochę posiniaczony, to wszystko. Oczywiście jestem ostrożny, staram się nie ustawiać ręki w dziwnych pozycjach”.

Po operacji Hafthor Bjornsson był pod wpływem środków znieczulających i nie był w stanie się komunikować. Jego lekarz wyjaśnił, że choć mięsień był całkowicie zerwany, to zabieg poszedł zgodnie z planem i nie było żadnych problemów. Dalej chirurg podczas rozmowy z Hafthorem wyjaśnił, że wraz z zespołem operującym zrobili wszystko, co w ich mocy, aby umożliwić mu powrót do ćwiczeń. Mamy nadzieję, że Islandczyk szybko dojdzie do siebie i będzie mógł nadal dźwigać ciężary. 

https://youtu.be/OvOXFNxqQ7E

Polecamy również: Hafthor Bjornsson zerwał mięsień piersiowy!

Komentarze (0)